Rejestratory AHD

Znaleziono produktów:
pokaż filtry
ukryj filtry
Wybrane filtry: 0

Kalkulator dysków HDD do rejestratorów cyfrowych

Wysokiej jakości akcesoria do rejestratorów pracujących w systemie telewizji przemysłowej AHD. Szeroki wybór produktów współpracujących z urządzeniami różnych producentów, które ułatwiają początkową konfigurację systemu, codzienne korzystanie, czy sam montaż. W ofercie między innymi pojemne, niezawodne dyski twarde, obudowy ochronne na rejestratory, klawiatury sterujące kamerami PTZ i wiele innych.

Rejestratory do kamer AHD

Rejestratory AHD to jedne z głównych elementów systemów CCTV. To one odpowiadają za nagrywanie i zapis obrazu, a także łączą wszystkie urządzenia w jedną, spójną, funkcjonalną całość. Oferowane w tej kategorii naszego sklepu modele rejestratorów do monitoringu AHD to urządzenia, które bazują na strukturze takiej samej jak powszechnie znane rejestratory analogowe, z tą różnicą, że umożliwiają one podłączenie kamer o wyższej rozdzielczości nagrywanego obrazu. Z ich wykorzystaniem możliwe jest stworzenie systemu monitoringu wizyjnego, który prześle obraz na odległość 500 metrów za pomocą przewodów koncentrycznych.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wideorejestratory AHD zarówno w rozbudowanej wersji, dedykowane do systemów monitoringu wizyjnego o rozległej infrastrukturze wykorzystywanej w obiektach przemysłowych, jak i mniejsze rejestratory AHD, które są dedykowane do prostych systemów CCTV, wykorzystywanych w prywatnych obiektach. Prezentowana kategoria obejmuje między innymi rejestratory AHD 4-wejściowe, pozwalające na podłączenie czterech kamer do systemu oraz modele 8, 16 i 32-wejściowe takich producentów jak Dahua, Hikvision oraz Ipox.

Monitoring AHD - rejestratory
dysk do rejestratorów

Kompletne wyposażenie do telewizji przemysłowej

Mówiąc o elementach uzupełniających i zapewniających prawidłową pracę systemów nie można także zapomnieć o oferowanych w tej kategorii dyskach twardych do rejestratorów AHD, dedykowanych do pracy ciągłej, o pojemności od 1 do kilkunastu TB, takich marek jak Western Digital czy Seagate. W sklepie Napad.pl można także zaopatrzyć się w różnego rodzaju myszki, piloty i kontrolery oraz moduły zasilania wspierające pracę wideo rejestratorów AHD. Tak bogata oferta sprawia, że w naszym sklepie z powodzeniem można skompletować wszystkie urządzenia niezbędne do profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego.

Akcesoria do monitoringu AHD

W tej kategorii naszego sklepu oprócz rejestratorów Analog HD można także znaleźć szereg dodatkowych elementów systemów monitoringu wizyjnego, które pozwalają na jego usprawnienie, rozbudowanie lub ułatwiających prawidłową pracę. Są nimi między innymi moduły rozszerzeń, umożliwiające rozbudowę i poprawę właściwości wybranych modeli rejestratorów i profesjonalne pulpity sterujące, które ułatwiają sterowanie kamerami AHD PTZ podłączonymi do rejestratorów AHD.

Monitoring AHD - rejestratory
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.