Automatyka budynkowa

Znaleziono produktów:

Automatyka budynkowa

Automatyka budynkowa to system, który integruje różne urządzenia w celu zarządzania i kontrolowania różnych funkcji budynku poprawiając komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Wykorzystywana jest w wielu miejscach takich jak hotele, restauracje, mieszkania i inne obiekty komercyjne lub przemysłowe. Automatyka budynkowa jest stosowana w celu monitorowania, sterowania i optymalizacji różnych elementów takich jak wykonywanie czynności mechanicznych, obsługa bram, rolet, oświetlenia i wiele więcej.

Bramki obrotowe to mechaniczne urządzenia przeznaczone do kontrolowania przepływu osób w budynkach lub pomieszczeniach o ograniczonym dostępie. Bramki składają się z obrotowych paneli, które umożliwiają przepuszczenie tylko jednej osoby na raz. Są szeroko stosowane w miejscach, gdzie istnieje potrzeba monitorowania i kontrolowania ruchu osób, takich jak lotniska, stadiony, centra handlowe, biurowce, czy instytucje publiczne.

Trójramienna bramka obrotowa
Uniwersalny moduł wejść binarnych KNX-BIN24

KNX to system automatyki budynkowej oparty na protokole komunikacyjnym KNX, służy do kompleksowego zarządzania różnymi funkcjami budynku, takimi jak oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, zarządzanie energią, wentylacja, sterowanie żaluzjami i wiele innych. System umożliwia programowanie scenariuszy i harmonogramów działania, które automatycznie kontrolują różne funkcje budynku w określonych warunkach. System umożliwia zdalne sterowanie i monitorowanie za pomocą paneli dotykowych, smartfonów, tabletów lub komputerów. System KNX jest wykorzystywany w różnych rodzajach budynków, od mieszkalnych po komercyjne.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.