Przewody i kable

Znaleziono produktów:

Przewody, wtyki, złącza

Czy ktoś kiedyś widział instalację bez wykorzystania przewodów? Prawie jest to nie możliwe! Nawet w telewizji przemysłowej duże znaczenie mają przewody CCTV, które pozwalają na szybki i łatwy sposób na podłączenie miedzy sobą artykułów telewizji przemysłowej.

W handlu dysponujemy następującymi przewodami CCTV:

Oprócz przewodów zajmujemy się także handlem różnego rodzaju wtyków i złączy, Dzięki temu nie będziemy mieli problemów dopasowania kabla z wtyczką do gniazda.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.