Zwroty

Zapoznaj się z procedurą zwrotów w sklepie internetowym Napad.pl

Procedura zwrotu w sklepie internetowym Napad.pl Zasady serwisu gwarancyjnego

Każdy produkt zakupiony w sklepie internetowym Napad.pl podlega zwrotowi na zasadach ustalonych w ustawie. Dokładne zasady zawiera Regulamin. Pragniemy przypomnieć, iż firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń gwarantuje 100% satysfakcji z zakupów.


Szanowni Państwo, aby proces składania i rozpatrywania zwrotu przebiegał sprawnie i z dbałością o dobro Klienta prosimy o postępowanie zgodne z poniższymi instrukcjami. Przypominamy również o możliwości wcześniejszego skontaktowania się z pracownikiem serwisu przed wysłaniem zgłoszenia jeśli zachodzi taka potrzeba. Jednocześnie informujemy, że Klient może skorzystać z poniższych procedur i wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.

Procedura zwrotu w sklepie Napad.pl

Internetowy formularz RMA to najwygodniejsza forma zapewniająca pełne zarządzanie zwrotami.

Informujemy, iż prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od dnia objęcia Towaru w posiadanie przysługuje Konsumentowi oraz Jednoosobowemu Przedsiębiorcy, ale tylko w przypadku, gdy umowa, jaką zawierał ze Sprzedawcą, nie miała zawodowego charakteru, czyli nie dotyczyła bezpośrednio branży i specjalizacji, w jakiej działa Jednoosobowy Przedsiębiorca.

Dodatkowe informacje znajdziesz na https://www.napad.pl/prawo-do-odstapienia-od-umowy

Pozostałych Klientów prosimy o kontakt z Opiekunem Handlowym lub Działem Obsługi Klienta w celu omówienia szczegółów zwrotu.

Adres wysyłki zgłoszenia
  • Alarm-Tech s.c. "ZWROT"
  • Boleń ul. Graniczna 4
  • 32-086 Węgrzce
Kontakt z Działem Obsługi Klienta
  • tel. 775 453 453
  • tel. kom. 605 147 500
  • e-mail: zwrot@napad.pl
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.