Separatory i zabezpieczenia

Znaleziono produktów:

Każdy operator zarządzający telewizją przemysłową prędzej czy później napotka na problemy związane z jakością emisji, które bezpośrednio wpływają na odbiór wizji lub fonii. Separatory i zabezpieczenia przepięciowe służą do zwiększania poziomu sygnału wideo lub audio w systemach telewizji przemysłowej. Tego typu akcesoria pozwalają na poprawę jakości obrazu i dźwięku, a także umożliwiają przedłużenie zasięgu transmisji. W sklepie internetowym Napad znajdziesz renomowane zabezpieczenia oraz separatory do systemu telewizji przemysłowej, które są pomocne gdy jej sygnał jest osłabiony przez zakłócenia, tłumienie lub rozgałęzienia.

Separatory – ochrona sygnału wideo w systemie monitoringu

Separatory CCTV to urządzenia, które chronią sygnał wideo z kamer CCTV przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Są one niezbędne w instalacjach CCTV, gdzie kamery są narażone na ich silne działanie. Zalety stosowania separatorów CCTV to:

  • polepszenie jakości obrazu;
  • zwiększenie zasięgu transmisji;
  • ochrona przed włamaniem.

Urządzenia wzmacniające eliminują zakłócenia elektromagnetyczne, co poprawia jakość obrazu z kamer CCTV i wpływa na zwiększenie zasięgu transmisji bez utraty jakości obrazu. Niektóre modele wzmacniaczy są wyposażone w funkcje bezpieczeństwa, które chronią system CCTV przed włamaniem.

Dostępne w naszej ofercie separatory galwaniczne i separatory video z bezpiecznikiem MOSFET to urządzenia, które zapewniają ochronę i bezpieczeństwo systemów monitoringu wizyjnego. Separatory galwaniczne izolują galwanicznie kamerę CCTV od rejestratora, co chroni je przed przepięciami i wyładowaniami elektrostatycznymi. Zapobiega to uszkodzeniu kamer i rejestratorów oraz zapewnia stabilną pracę systemu monitoringu.

Oferowane przez nas separatory video z bezpiecznikiem MOSFET chronią kamery CCTV przed zwarciami i przeciążeniami na linii kablowej. Bezpiecznik MOSFET automatycznie rozłącza kamerę w przypadku awarii, dzięki czemu zabezpiecza ją i inne elementy systemu monitoringu przed uszkodzeniem.

Skuteczne zabezpieczenia do TV przemysłowej – przepięciowe, liniowe i bierne

Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe po koncentryku, po skrętce i urządzenia zabezpieczające symetryczne niewymagające zasilania można zastosować w systemach telewizji przemysłowej, aby chronić je przed włamaniem, sabotażem lub uszkodzeniem. Do najpopularniejszych zabezpieczeń należą:

  • obudowy kamer,
  • zasilacze awaryjne,
  • szybki i uchwyty montażowe,
  • przepusty kablowe.

Zabezpieczenia po koncentryku, po skrętce i liniowe skutecznie eliminują zakłócenia o charakterze przepięciowym. Zabezpieczenia symetryczne to urządzenia bierne, które nie wymagają zasilania, żeby efektywnie chronić przed przepięciami. Sklep Napad oferuje ograniczniki przepięć linii symetrycznej, ograniczniki przepięć video i ochronniki kamer.

Separatory, zabezpieczenia do TV przemysłowej i inne akcesoria to niezbędne elementy uzupełniające system bezpieczeństwa. W naszym sklepie internetowym Napad znajdziesz produkty renomowanych marek, takich jak: Satel, Jablotron, Paradox i wiele innych. Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.