Akumulatory, baterie

Znaleziono produktów:

Bezpieczeństwo i niezawodność zasilania

Zasilanie to bardzo istotny element infrastruktury elektronicznej, elektrotechnicznej oraz informatycznej. Jest to kwestia niezmiernie ważna tym bardziej w każdej branży działającej na styku technologii oraz bezpieczeństwa, gdzie istotny jest zarówno dobór odpowiedniego źródła zasilania, jak i zagwarantowanie bezawaryjnej pracy całego systemu. Całodobowe instalacje zabezpieczeń muszą funkcjonować non stop, w każdych warunkach zapewniając trwały dopływ prądu niezależnie od aktualnego poboru mocy. W naszej ofercie prezentujemy szerokie spectrum starannie dobranych akumulatorów do zabezpieczeń oraz baterii w atrakcyjnych przedziałach cenowych.

Akumulatory 6V i 12V

Wśród oferowanych przez nas nowoczesnych akumulatorów wyróżnić możemy te o napięciu znamionowym rzędu 6V oraz 12V. Akumulatory 12 woltowe charakteryzują się większym napięciem buforowym oraz pojemnością graniczną wynoszącą nawet kilkaset Ah. Akumulatory o napięciu 6V zaprojektowane zostały do zasilania mniejszych instalacji elektrycznych. Dzięki swoim niewielkim wymiarom, baterie 6V z powodzeniem stosować można w strukturach o ograniczonym dostępie i powierzchni montażowej.

Akumulator Alarmguard 3.2Ah/6V CJ6-3.2 T1
Akumlator Alarmtec 7Ah/12V BP 7-12 T1

Duży wybór ogniw bateryjnych

W ramach oferty baterii znajdą Państwo produkty renomowanych marek takich jak Duracell czy Energizer. Udostępniamy zarówno standardowe i alkaliczne modele ogniw, jak i mniejsze rozmiarem, płaskie baterie litowe o zróżnicowanej pojemności. Uzupełnienie oferty stanowią zasilacze w postaci ładowarek do akumulatorów o napięciu nominalnym z zakresu 6V do 12V, testery akumulatorów, przewody oraz przetwornice napięcia DC/AC.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.