TV-SAT

Znaleziono produktów:

Telewizja satelitarna

Telewizja satelitarna swoje działanie opiera na sztucznej satelicie umieszczonej na orbicie Ziemi, która pozwala na pokrycie sygnałem dużego obszaru. Chcąc móc w pełni korzystać z możliwości, jakie daje instalacja TV-SAT, niezbędne w tym celu są różnego rodzaju urządzenia i akcesoria umożliwiające odbiór przesyłanego sygnału oraz jego dostarczenie do odbiorników telewizyjnych. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo w jednym miejscu wszystko to, co niezbędne do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej.

Odbiór telewizji cyfrowej DVB-T i satelitarnej

Oferujemy między innymi szeroki wybór anten dedykowanych do odbioru fal radiowych oraz naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. W wersjach do montażu zewnętrznego oraz wewnętrznego, o wzmocnionym odbiorze sygnału, a także możliwości jednoczesnego odbioru różnych częstotliwości. Szeroki wybór anten satelitarnych (tzw. talerzy), które zostały dodatkowo uodpornione na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, takich jak na przykład promieniowanie UV. Jak również wszelkiego rodzaju elementy wspomagające odbiór TV-SAT, np. konwertery satelitarne dające możliwość odbioru sygnału odbitego od czaszy, multiswitche pozwalające na jednoczesny odbiór sygnału DVB-T oraz satelitarnego czy wszelkiego rodzaju wzmacniacze sygnału oraz rozgałęźniki i zwrotnice.

Antena naziemna DVB-T
Antena satelitarna ASC-800M-J

Wyposażenie do montażu TV-SAT

Oprócz tego w naszym asortymencie znajduje się wszystko to, co niezbędne do wykonania montażu anten i ich zasilania. Między innymi elementy montażowe, jak maszty, uchwyty i obudowy. Wszelkiego rodzaju wtyki RG6, przewody antenowe i gniazda abonenckie do montażu wtynkowego oraz natynkowego. Naszą ofertę obejmują także zaciskarki, ściągacze i mierniki usprawniające proces montażu TV SAT w budynkach mieszkalnych, obiektach hotelowych i tym podobnych.

Wszystkie te elementy systemów TV-SAT dostępne w sklepie Napad.pl pochodzą tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców, posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń. Dzięki czemu gwarantują niezawodność i trwałość użytkowania.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.