Obudowy, skrzynki, puszki

Znaleziono produktów:

Bezpieczeństwo i niezawodność zasilania

Profesjonalny system zabezpieczeń, niezależnie od tego, czy jest to kontrola dostępu, instalacja alarmowa czy też monitoring wizyjny, wymaga wielu dodatkowych urządzeń, które umożliwiają lub wspomagają jego prawidłową pracę, dlatego też przy montażu i instalacji systemów teletechnicznych niezbędne okazują się obudowy, skrzynki i puszki instalacyjne. Pozwalają one ulokować wszelkiego rodzaju switche, centrale alarmowe oraz zasilacze poza bezpośrednim dostępem osób trzecich, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór elementów dedykowanych do montażu i ulokowania poszczególnych podzespołów systemów.

Obudowy teletechniczne do monitoringu i SSWiN

W tej kategorii można między innymi znaleźć uniwersalne obudowy TRP z metalową lub wykonaną ze sklejki płytą montażową oraz obudowy na szynę DIN, do modułów zasilaczy czy zamykane na kluczyk, które chronią przed dostępem osób postronnych. Asortyment obejmuje również obudowy SSWIN, w tym także najpopularniejsze obudowy AWO firmy Pulsar, . Obejmują one obudowy do central alarmowych, montowane natynkowo lub podtynkowo oraz z dedykowane do central z miejscem na transformator oraz akumulator. Pozostała oferta obejmuje obudowy do szyfratorów, ekspanderów, modułów GSM i na akumulatory, które zapewniają zasilanie awaryjne dla całego systemu SSWiN. Wszystkie obudowy wyposażone są w specjalne otwory mocujące ułatwiające rozlokowanie w nich urządzeń.

AWO000 - obudowa do central alarmowych
VP-41 - puszka instalacyjna

Puszki instalacyjne

Elektryczne puszki instalacyjne to akcesoria należące do osprzętu elektroinstalacyjnego. Zostały zaprojektowane do montażu i ochrony połączeń elektrycznych w systemach elektrycznych. Najpopularniejsze rodzaje puszek elektrycznych to natynkowe – przytwierdzane bezpośrednio do ściany oraz podtynkowe – umieszczane w otworze w ścianie. Szeroko stosowane w monitoringu są hermetyczne puszki z odpowiednią klasą szczelności, które można stosować na zewnątrz bez obawy o zalanie .

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.