Kamery AHD

Znaleziono produktów:
pokaż filtry
ukryj filtry
Wybrane filtry: 0

Nowoczesne kamery analogowe wysokiej rozdzielczości Analog HD lub skrótowo kamery AHD oferują wyjątkowo korzystny stosunek jakości uzyskiwanego obrazu do ceny zakupu. Kamery z serii HD są nowoczesne i mają dużo wysoce praktycznych funkcji, które nie tylko poprawiają obraz ale również ułatwiają korzystanie z urządzenia i ułatwiają konfigurację jego pracy. Kamera to oko systemu monitoringu, od jej jakości zależy jak dobry i szczegółowy obraz uzyskamy, w kamerach AHD zastosowano wysokiej jakości przetworniki obrazu CMOS, wraz z szeregiem funkcji korekcji obrazu. System D-WDR - Digital Wide Dynamic Range zapewnia możliwie najszerszy zakres dynamiki obrazu daje możliwość skorygowania wartości oświetlenia poszczególnych fragmentów obserwowanej sceny i tym samym poprawia kontrast. DNR - Digital Noise Reduction - funkcja cyfrowej redukcji szumu, bazując na analizie porównawczej klatek dokonuje automatycznych poprawek aby ujednolicić przebieg sceny i ograniczyć szumy oraz piksele będące efektem wystąpienia zakłóceń.

Dostępne Obudowy W Kamerach Analogowych HD

Kamery AHD oferują bogaty wybór dostępnych wariantów obudowy, tym samym mogą być zastosowane w bardzo wielu miejscach zarówno w małych systemach jak i rozbudowanych sieciach monitoringu. Kamery Analog HD kupisz w obudowie: tubowej, kopułkowej, kompaktowej, obrotowej PTZ oraz specjalnej

.
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.