Wtyki i złącza

Znaleziono produktów:
pokaż filtry
ukryj filtry
Wybrane filtry: 0

Złącza i wtyki to przydatne akcesorium w strukturach monitoringu wizyjnego. Dzięki nim jesteśmy wstanie w szybki i prosty sposób połączyć obwody i urządzenia elektroniczne. Bardzo ważnym aspektem przy wyborze złącz jest rodzaj materiału, co jest szczególnie ważne gdy złącza znajdują się na zewnątrz i są narażone na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Rodzaje złącz i wtyczek:

wtyk RJ45

Typ złącza stosowany w strukturach monitoringu IP i sieciach LAN, WLAN

Wtyk RJ45 kat.5e
Wtyk BNC kompresyjny na RG6

wtyk BNC

Złącze znajduje zastosowanie w systemach telewizji analogowej oraz idealnie nadaje się do aparatury pomiarowej miedzy innymi ze względu na swoją trwałość i odporność na zakłócenia.

gniazdo i wtyk DC

Doskonale wspomagają każdą instalację niskoprądową, charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz szybkim i prostym montażem.

Gniazdo i wtyk z kostką DC
Wtyk typu F

wtyk F

Złącze zakręcane lub zaciskane, wykorzystywane do łączenia kabli koncentrycznych w instalacjach telewizji przemysłowej i satelitarnej.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.