Wtyki i złącza

Znaleziono produktów:
pokaż filtry
ukryj filtry
Wybrane filtry: 0

Wtyki i złącza

Złącza i wtyki to przydatne akcesorium w strukturach monitoringu wizyjnego, systemu nagłośnienia czy budowy struktur sieciowych. Dzięki nim jesteśmy wstanie w szybki i prosty sposób połączyć obwody i urządzenia elektroniczne. Bardzo ważnym aspektem przy wyborze złącz jest rodzaj materiału, co jest szczególnie ważne, gdy złącza znajdują się na zewnątrz i są narażone na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Wiele rodzajów wtyków i złącz w jednym miejscu

W ofercie sklepu posiadamy wtyki i złącza wideo takie jak: BNC, F, HDMI, VGA itp. o różnym sposobie montażu, które doskonale sprawdzają się w telewizji przemysłowej IP i Analog HD. Oferujemy także rożnego rodzaju złącza powszechnie stosowane w połączeniach antenowych, systemach telewizyjnych TV / SAT, nagłośnieniu, służące do zasilania urządzeń oraz wtyki RJ45 kategorii 5e i 6 na przewody UTP lub FTP wykorzystywane w połączeniach sieciowych.

Wtyk BNC kompresyjny
Wtyk DC z kostką
Wtyk RJ45 kat.5e ekranowany
Złącze F kompresyjne

Moduły Keystone

Oddzielną grupę produktów stanowią moduły Keystone, które montowane są w standardowych gniazdach Keystone np. w patch panelach. Moduły Keystone są bardzo elastycznymi elementami, które umożliwiają konfigurację sieci w zależności od potrzeb. Ułatwiają tym samym rozbudowę lub zmianę infrastruktury sieciowej w szybki i często bez narzędziowy sposób. Dzięki standardowym wymiarom można je łatwo zamieniać, dodawać lub usuwać w zależności od aktualnych potrzeb i wymagań instalacji .

Moduł keystone RJ45 kat.5e UTP
Moduł keystone USB
Moduł keystone HDMI
Moduł keystone RJ45 kat.6a
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.