Automatyka wjazdu

Znaleziono produktów:

Automatyka wjazdu - bezpieczeństwo i wygoda

Zautomatyzowane instalacje automatyki wjazdu zapewniają użytkownikom nie tylko komfort w dostępie na teren posesji, ale gwarantują również całodobowe bezpieczeństwo wynikające z nieprzerwanej kontroli dostępu na chroniony teren. Wśród najpopularniejszych rozwiązań z zakresu systemów automatyki, obecnie zastosowanie znajdują instalacje bram przesuwnych i skrzydłowych oraz elementy barier drogowych do wsparcia ruchu.

W ofercie sklepu posiadamy zarówno gotowe zestawy automatyki do bram wjazdowych, jak i poszczególne elementy przeznaczone do bram przesuwnych i skrzydłowych. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy zarówno siłowniki jak i centrale sterujące, listwy nylonowe, ocynkowane listwy metalowe, elektroniczne systemy wykrywania przeszkód, karty awaryjnego zasilania, moduły komunikacyjne do zdalnego sterowania automatyką bram czy ramiona napędowe.

Zestaw Came AXI20 Safe z pilotem

Wsparcie bram wjazdowych

Osobną podkategorią są także elementy sterujące jak piloty radiowe, karty częstotliwości analizujące sygnały radiowe oraz uniwersalne odbiorniki radiowe operujące w częstotliwościach 433,92 MHz i 868,35 MHz. Ofertę automatyki do bram uzupełniają komponenty dodatkowe i akcesoria w postaci: podtynkowych klawiatur kodowych, programatorów, lamp sygnalizacyjnych, anten komunikacyjnych oraz synchronizowanych i kodowanych fotokomórek do bram operujących podczerwienią.

Lampa sygnalizacyjna

Szlabany parkingowe

Szlabany parkingowe są urządzeniami służącymi do kontrolowania dostępu pojazdów na teren parkingu. Są powszechnie stosowane, aby regulować ruch pojazdów i zapewnić bezpieczeństwo w miejscach, takich jak centra handlowe, biurowce, lotniska czy miejsca publiczne. Główne zadanie szlabanów parkingowych polega na umożliwieniu wjazdu lub wyjazdu tylko uprzywilejowanym pojazdom. Szlabany parkingowe są sterowane za pomocą systemów elektronicznych i mogą być obsługiwane przez aplikacje mobilną, radiowo itp.

szlaban parkingowy firmy CAME
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.