Domofony i Interkomy

Znaleziono produktów:

Domofony i interkomy

Domofony - to urządzenia, które stanowią obecnie standard w kontroli prywatności posesji i wnętrz budynków, zarówno domów i bloków mieszkalnych, jak również w firmach i terenach przemysłowych. Wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba kontrolowania osób przebywających wewnątrz strefy wydzielonej przez system domofonowy. Oferowane przez sklep napad.pl produkty posiadają europejskiej certyfikaty, oraz bogatą dokumentację producentów. W razie potrzeby dział techniczny zapewni wsparcie zarówno na etapie zakupu jak również podczas eksploatacji.

Domofony cyfrowe

Domofony cyfrowe stanowią obecnie najlepiej dostosowane do wymogów dużych instalacji oraz dalszej rozbudowy. Najczęściej na bazie domofonów cyfrowych buduje się duże instalacje wielorodzinne oraz osiedlowe. Stanowią najnowszą technologicznie grupę dostępnych urządzeń i stopniowo zastępują domofony analogowe . Z tej grupy rozwiązań chętnie korzystają deweloperzy, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Zakłady Gospodarki Komunalnej, administratorzy prywatni, TBS-y oraz zarządcy budynków wielorodzinnych. Obecnie praktycznie wszystkie realizowane inwestycje mają w standardowym planie instalację domofonów oraz elektronicznego systemu kontroli dostępu na teren osiedla, oraz na teren poszczególnych klatek schodowych

Zestaw domofonowy Urmet
monitor do wideodomofonu Dahua

Domofony analogowe

Kategoria domofonów, które mają zastosowanie w szczególności w domach jednorodzinnych i małych instalacjach. Świetnie realizują swoje funkcje przy naprawdę optymalnych warunkach kosztowych. Są one stosunkowo wymagające w montażu, i należy pamiętać o tym przed decyzją o zakupie - jest to konsekwencja konieczności zrealizowania osobnych połączeń kablowych dla każdej kasety domofonowej. Pomimo ich specyfiki, są nadal chętnie wybierane przez odbiorców o mniejszych wymaganiach pod kątem rozbudowy w przyszłości, oraz przez takich klientów, dla których cena stanowi istotny aspekt w podejmowaniu decyzji.

Unifony domofonowe

W każdym przypadku domofonu w budynkach mieszkalnych i biurach wymaga urządzenia, które montuje się wewnątrz celem umożliwienia komunikacji głosowej oraz sterowania zamkiem elektrycznym drzwi, taką funkcję pełnią unifony.

LM-8/W-7 - Unifon cyfrowy

Domofony Laskomex, Urmet, Elfon

W ofercie sklepu Napad.pl, znajdują się domofony cyfrowe i analogowe sprawdzonych producentów, których produkty są najchętniej wybierane przez instalatorów i klientów indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania z ofertą, a w razie potrzeby do kontaktu z pracownikami sklepu.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.