Monitoring Analog HD

Znaleziono produktów:

Monitoring Analog HD (High Definition) to technologia stosowana w systemach monitoringu wideo, która umożliwia transmisję wysokiej jakości obrazu HD (rozdzielczość 720p lub 1080p) za pomocą tradycyjnych przewodowych połączeń analogowych. W ofercie sklepu posiadamy kamery i rejestratory pracujące w systemach: AHD, CVI i TVI. Urządzenia są czołowych śwtaowych producentów takich jak Hikvision, Dahua i IPOX.

W przypadku monitoringu Analog HD kamery wykorzystują do przesyłania sygnału wideo standardowe przewody koncentryczne (coaxial). Kamery Analog HD mają wyprowadzone złącza typu BNC (Bayonet Neill-Concelman), które podłącza się do rejestraora DVR.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.