Kamery konsumenckie

Znaleziono produktów:

Kamera konsumencka, czyli małe kamery domowe z naszej oferty!

Kamera domowa należy do grupy produktów, które służy do zapisywania obrazu i przesyłu tak zapisanych danych do sieci, najczęściej do Chmury. Do obrazu z kamery z dowolnego miejsca będzie miał dostęp jej użytkownik, który jest połączony z Internetem. Należy jednak zaznaczyć, że urządzenie monitorujące musi być zgodne z modemem lub routerem domowym. Kamery domowe z nagrywaniem służą zarówno do monitoringu pomieszczeń wewnątrz budynku (kamery domowe wewnętrzne), jak i otoczenia zewnętrznego (kamery domowe zewnętrzne) – głównie otoczenia posesji, ale kamery tego typu wykorzystuje się również do monitoringu wizyjnego parkingów.

Dlaczego zakup sprzętu, jakim jest kamera domowa z nagrywaniem, to dobry pomysł?

Kamery domowe (w tym kamera domowa z czujnikiem ruchu marki Ipox lub Hikvision z naszej oferty) są urządzeniami monitorującymi przydatnymi w wielu sytuacjach. Ich funkcjonalność jest wielopłaszczyznowa:

  • odstraszają potencjalnych włamywaczy;
  • rejestrują przebieg włamania i wizerunek włamywacza;
  • informują właściciela o niebezpiecznych zdarzeniach.

Niektóre kamery domowe są wyposażone również w system alarmu dźwiękowego. Dzięki niemu są naprawdę niezawodnym urządzeniem odstraszającym złodziei, którzy postanowią mimo wszystko włamać się do czyjegoś domu lub budynku.

Wiele modeli z naszej oferty jest przystosowanych do nagrywania obrazu również w warunkach słabego oświetlenia lub jego braku. Kamery domowe zewnętrzne z czujnikiem ruchu powiadamiają użytkownika sprzętu o ruchu, który nastąpił w polu widzenia urządzenia. Następnie kamera wysyła powiadomienie esemesowe lub mailowe, dzięki czemu użytkownik jest informowany o groźnych zdarzeniach na bieżąco. Może więc w porę skutecznie zainterweniować i przeciwdziałać próbom włamania czy kradzieży – zawiadomić członków rodziny, sąsiadów, funkcjonariuszy policji bądź ochronę o zdarzeniu.

Kamera IP 4mpx Ranger 2

Dobre kamery domowe na zewnątrz z funkcją nagrywania nocnego – znajdziesz je u nas!

Wielu użytkownikom kamer konsumenckich zależy na skutecznym monitoringu posesji także w nocy bądź w warunkach skąpego oświetlenia. Funkcja monitoringu nocnego znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa monitorowanego obszaru. Kamerze przystosowanej do działania w nocy niezwykle łatwo zarejestrować wizerunek włamywacza i przesłać go w wysokiej rozdzielczości użytkownikowi urządzenia. Sprzęt tego typu ma zdolność dokładnego widzenia nawet na odległość kilkudziesięciu metrów.

Przykładem niech będą kamery konsumenckie Imou z naszej oferty – Bullet2 4MP IPC-F42FEP to urządzenie tej marki, które bardzo dobrze sprawdza się w warunkach pracy w środowisku nieoświetlonym. Rejestruje kolorowy obraz bez względu na porę dnia.

Fotopułapki

Naszym klientom oferujemy także fotopułapki, dzięki którym możliwe jest efektywne zabezpieczenie posesji. Urządzenia tego typu rejestrują obraz i dźwięk, gdy wykryją ruch w obrębie pola swojego działania.

Określony model może robić fotografie albo rejestrować obraz i przesyłać go w postaci filmu na smartfon – obraz jest dostępny w aplikacji sterującej danym urządzeniem. Zapis i przesył danych odbywa się w tym samym czasie, dzięki czemu użytkownik urządzenia ma możliwość natychmiastowego zareagowania na zdarzenie. Zostanie o nim powiadomiony zawsze wtedy, gdy urządzenie zarejestruje podejrzany ruch w polu swojego widzenia.

Szukasz dobrych kamer domowych, foto pułapek i urządzeń wyposażonych w czujniki ruchu? Znajdziesz je w naszej ofercie! Wierzymy, że sprzęt dobrze spełni pokładane w nim nadzieje, a Ty będziesz bezpieczny nawet wtedy, gdy nie będzie Cię w Twoim domu!

Fotopułapka hc-sg 520
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.