Transmisja po skrętce UTP HDMI VGA USB

Znaleziono produktów:

Transmisja po skrętce — wyświetlaj obrazy, będąc w odległości kilkudziesięciu metrów od nich!

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria, które pomogą ci wyświetlać obrazy z urządzeń na odległość! Dzięki temu odtworzysz na monitorze widok z kamer znajdujących się na różnych piętrach twojego domu, pracy czy na zewnątrz budynku. Będziesz mógł je również kontrolować i np. wyłączać albo przybliżać widok. Przeczytaj poniższy opis i sprawdź, czym się charakteryzują poszczególne akcesoria i wybierz odpowiednie dla siebie.

To urządzenie pozwoli ci na zdalne sterowanie myszką odbiornikami cyfrowymi albo komputerami. Odległość, na jaką działa to 1200 metrów! Dzięki niemu możesz zarządzać ośmioma urządzeniami, znajdującymi się w różnych miejscach. Zastanawiasz się, po co ci skrętka skoro możesz mieć urządzenia bluetooth? Niestety zasięg sprzętów bezprzewodowych jest zazwyczaj o wiele mniejszy — w przypadku myszki to zazwyczaj 10 m. Nie umożliwią ci więc sterowania urządzeniami znajdującymi się w innym pokoju czy na innym piętrze, tak jak robi to przedłużka USB.

Z nadajnikiem MUSB-TX tworzą nierozłączną parę! Oba urządzenia połącz skrętką RS-485. Następnie pierwszy sprzęt podłącz do zasilacza i poczekaj, aż zgaśnie dioda. Będzie to informacja, że urządzenia się połączyły. Możesz już podłączać myszkę do odbiornika i sterować dowolnym urządzeniem na odległość.

To zestaw składający się zarówno z nadajnika jak i odbiornika. Również umożliwi ci sterowanie urządzeniami, znajdującymi się w odległości do 1200 metrów! Pozwoli ci to na kontrolowanie kamery znajdującej się w innym pokoju albo na innym piętrze. Za pomocą myszki np. włączysz rejestrator albo przełączysz jego okna. Kontroluj w ten wygodny sposób kamery w całym budynku!

Przedłużacz USB po skrętce komputerowej umożliwi ci sterowanie myszką ośmioma urządzeniami jednocześnie! To dzięki temu, że zawiera on cztery separowane wyjścia USB. Przełączaj kontrolę nad poszczególnymi sprzętami jedynie za pomocą przycisków myszki! Korzystanie z przedłużacza jest bardzo proste, a zapewni ci komfort i przyspieszy pracę (sprawdzaj obraz z różnych kamer, znajdujących się na innych piętrach bez wychodzenia ze swojego biura).

Produkt, który oferujemy, składa się z dwuczęściowego ekstendera (wzmacniacza) sygnału USB. Pamiętaj, aby do przedłużacza dokupić jeszcze kabel UTP 5/ 5e/ 6. Podłączenie urządzenia jest bardzo proste (pomoże ci w tym dołączona instrukcja), nie wymaga ono również instalowania sterowników (oprogramowania na komputerze czy laptopie).

To urządzenie równie dobrze sprawdzi się w warunkach domowych, jak i w biurach, urzędach czy sklepach. Aktywny przedłużacz USB umożliwi ci połączenie się z urządzeniem, które znajduje się nawet do 50 metrów od ciebie! Wykorzystasz go do sprawdzenia obrazu z kamery, podłączenia drukarki czy pendrive znajdującego się np. w innym pokoju. Zadba również o prawidłowe działanie czytników kodów paskowych.

Dzięki przedłużaczowi USB puścisz film na komputerze, a obejrzysz go na telewizorze — nawet na takim, który znajduje się na innym piętrze! Pamiętaj, aby używać go z kablem: UTP CAT5e/6. Podłączenie przedłużki jest bardzo łatwe i szybkie — działa na zasadzie plug and play, nie wymaga instalacji dodatkowych oprogramowań na urządzeniu.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz akcesorium, które pomoże ci wygodnie korzystać ze wszystkich sprzętów w twoim domu czy miejscu pracy. Większość potrzebnych do ich instalacji kabli czy przełączek również znajdziesz w naszym sklepie! Masz jakieś pytania albo wątpliwości? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie ci pomożemy!

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.