Aplikacja mobilna Dahua DMSS.

Aplikacja mobilna dla urządzeń Dahua


DMSS (ang. Dahua Mobile Security Surveillance) to aplikacja mobilna przeznaczona do zdalnego zarządzania nadzorem dla użytkowników końcowych i instalatorów poprzez smartfony lub tablety. Platforma pozwala na zdalną obsługę urządzeń marki Dahua Technology (kamery IP, wideodomofony IP, rejestratory XVR i NVR, kontrolery dostępu, centrale alarmowe), podgląd obrazu, zdalną kontrolę PTZ, obsługę audio, robienie zdjęć (snapshot - zrzuty obrazu) czy nagrywanie - nagrań z monitoringu. Ponadto aplikacja umożliwia dodawanie list urządzeń oraz ulubionych kanałów, posiada możliwość zdalnego odtwarzania nagrań oraz funkcję powiadomień Push o zdarzeniach alarmowych. Więcej informacji na temat konfiguracji i opisu poszczególnych funkcji można znaleźć na oficjalnym portalu Dahua Wiki oraz na kanele w serwisie YouTube. Aplikacja DMSS to skuteczny i bezpieczny podgląd z kamer na telefonie, który znacznie ułatwi dostęp do monitoringu i umożliwi kontrolowanie jego pracy 24 godziny na dobę niemal z każdego miejsca na świecie.

Opis interfejsu głównego


 1. Zmiana trybu wyświetlania.
 2. Pole wyszukiwania.
 3. Dodawanie urządzenia.
 4. Podgląd na żywo.
 5. Odtwarzanie nagrań.
 6. Podgląd na żywo z stacji bramowej VTO.
 7. Zakładka "Ulubione".
 8. Kontrola dostępu.
 9. Dodatkowe funkcje.
 10. Odtwarzaj wszystkie kanały.
 11. Nazwa dodanego urządzenia.
 12. Streaming.
 13. Przejście do głównej zakładki.
 14. Wiadomości.
 15. Informacje o koncie.

Kluczowe elementy aplikacji


Aplikacja DMSS do pobrania


Interfejs aplikacji DMSS


Filmy instruktażowe


1. Rejestracja w aplikacji

2. Przełączanie trybu widokowego.

3. Podgląd na żywo.

4. Dodawanie nowego urządzenia.

5. Odtwarzanie nagrań.

6. Wyszukiwanie przypisanych urządzeń.

Sklep Napad.pl jako oficjalny partner firmy Dahua w Polsce zapewniamy naszym Klientom łatwy dostęp do rozbudowanej oferty producenta oraz kompletnego wachlarza usług wsparcia procesu sprzedażowego i opieki posprzedażowej. Decydując się na zakup w naszym sklepie zyskujesz nie tylko gwarancję otrzymania sprawdzonego i oryginalnego produktu, ale otrzymujesz dodatkowo pewność kompleksowego wsparcia produktowo-technicznego ze strony naszych specjalistów. Wybierz rzetelnego partnera w biznesie - kupuj w NAPAD.PL!
Napad.pl oficjalnym dystrybutorem produktów Dahua.
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.