Aplikacja kliencka Dahua - Smart PSS

Program Dahua Smart PSS


Aplikacja Smart PSS (Professional Surveillance System) jest to najwygodniejsze oprogramowanie przeznaczone do obsługi rejestratorów analogowych DVR, sieciowych NVR, kamer megapikselowych IP, wideodomofonów IP, urządzeń magazynujących SVR, dekoderów wideo np. M70-D-0204HO oraz innych urządzeń marki DAHUA, które posiadają wbudowany interfejs sieciowy. Aplikacja obsługuje do 1000 połączeń i umożliwia łatwe skonfigurowanie zdalnego dostępu do rejestratora obrazu, daje możliwość zarówno podglądu obrazu z kamer na żywo jak również dostęp do zarządzania opcjami ustawień. Program SmartPSS dostępny jest w wielu językach, w tym po polsku. Dzięki elastycznej konfiguracji i łatwej obsłudze oprogramowanie Dahua jest powszechnie stosowane w przedsięwzięciach związanych z monitoringiem na małą i średnią skalę.

 

Specyfikacja programu Smart PSS

 

Główne funkcjonalności:

 
 • zarządzanie urządzeniami marki Dahua
 • podgląd obrazu na żywo z urządzeń
 • rejestracja obrazu, zdjęć i nagrań audio-wideo
 • obsługa kamer obrotowych PTZ
 • obsługa kontroli dostępu i czasu pracy
 • kreator ściany wideo (TV WALL)
 • tworzenie i obsługa schematów alarmów
 • otrzymywanie powiadomień alarmowych z urządzeń
 • zaawansowany system logów zdarzeń
 • obsługa funkcji statystycznych - liczenie osób i mapa cieplna
 
 • tworzenie i obsługa eMAP
 • zdalna konfiguracja ustawień urządzeń
 • przekształcenie hemisferyczne (fisheye)
 • tworzenie i zarządzanie grupami urządzeń
 • tworzenie schematów zdań do wyświetlania obrazu
 • współpraca maksymalnie z 4 monitorami
 • zaawansowane monitorowanie stacji bramowej
 • zarządzanie funkcjami wejścia w wideodomofonie
 • menu w 26 wersjach językowych, w tym w języku polskim
 • bezpłatne oprogramowanie oraz aktualizacje
     

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

 

Kompatybilny z systemami:

 

 • procesor: Intel Core i3 lub nowszy
 • pamięć RAM: 2GB lub więcej
 • karta graficzna: Intel HD Graphics lub lepsza
 • rozdzielczość: 1024×768 lub wyższa
 
 • Microsoft Windows XP/Windows 7/Windows 8/Windows 10 (32/64 bit)
 • Mac OS X 10.7 lub nowszy 


Smart PSS - cechy programu

 

Ile urządzeń obsłuży Smart PSS?

 

Smart PSS pozwala na obsługę 256 urządzeń CCTV, 2000 kanałów telewizji dozorowej oraz zapewnia jednoczesną rejestrację z 32 kanałów. Ponadto program PSS umożliwia obsługę urządzeń automatyki domowej - do 100 wideodomofonów, 10 000 wideounifonów oraz do 100 kontrolerów dostępu. Dodatkowo w aplikacji Smart PSS dostępny jest wbudowany moduł PC-NVR umożliwiający nagrywanie obrazu w trybie ciągłym z 16 kanałów. Więcej informacji na temat konfiguracji i opisu poszczególnych funkcji można znaleźć na oficjalnym portalu Dahua Wiki oraz na kanele w serwisie YouTube.

 

Jak zainstalować program Smart PSS?

  

Sam proces instalacji oprogramowania nie jest skomplikowany. Rozpoczynamy od uruchomienia pliku instalacyjnego oraz wybrania odpowiedniego języka. Następnie należy wyrazić zgodę na zapisy licencji producenta. W kolejnym kroku pojawia się okno z wyborem modułów do zainstalowania (Smart PSS i PC-NVR). W ostatnim etapie instalacji użytkownik proszony jest o wskazanie miejsca, gdzie oprogramowanie zostanie zainstalowane. Praca z programem Smart PSS pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości urządzeń marki Dahua i stanowi doskonałe, wielozadaniowe narzędzie stosowane w systemach zabezpieczeń. Obok prezentujemy prosty film instruktażowy "jak krok po kroku zainstalować program Smart PSS".

 

Smart PSS - instalacja

Kliknij, aby obejrzeć film instruktażowy

 

Smart PSS - interfejs

 Interfejs programu Smart PSS

 

Jak rozpocząć pracę ze Smart PSS?

 

Po zainstalowaniu oprogramowania potrzebna będzie jeszcze odpowiednia konfiguracja programu SmartPSS. W pierwszym kroku należy przejść do interfejsu logowania, gdzie wprowadzamy własne dane dostępowe. Domyślnie dane do logowania zostały ustawione jako - login: admin i hasło admin. Uwaga, w celu ochrony zasobów oraz ograniczenia nieautoryzowanego dostępu do systemu monitoringu należy bezwzględnie w pierwszej kolejności zmienić dane do logowania! Konfigurację samego programu warto zatem rozpocząć od menedżera użytkowników. W zakładce tej można ustawić własne hasło dostępu oraz dodawać/usuwać poszczególnych operatorów systemu lub rozszerzać/zmniejszać ich uprawnienia. Następnie w zakładce ogólne konieczne jest dokonanie ustawień funkcji sieciowych, czasu zapisu logów i wyboru miejsca zapisu zdjęć. należy pamiętać również, aby do menedżera urządzeń dodać wszystkie wykorzystywane urządzenia monitorujące (można również grupować kanały). Istotna jest także konfiguracja alarmów – można ustawić ich schemat, źródło itp. Poniżej prezentujemy kilka filmów ułatwiających konfigurację produktów Dahua z programem Smart PSS.

 

Filmy instruktażowe do konfiguracji Smart PSS

 

Poniżej prezentujemy kilka filmów instruktażowych związanych z najczęściej pojawiającymi się wątpliwościami przy konfiguracji programu SmartPSS

 

     

Dodawanie urządzeń
do SmartPSS

Dodawanie urządzeń
do SmartPSS (P2P)

Konfiguracja funkcji IVS
w SmartPSS

 

Materiały do Smart PSS (instrukcja, karta katalogowa)

 

Firma Dahua jako potentat na rynku światowym zapewnia należyte wsparcie techniczne i dba o rozwijanie swoich produktów. Poniżej prezentujemy szczegółową instrukcję do Smart PSS w języku polskim i angielskim. W instrukcji (plik pdf) znajdą Państwo informacje jak poprawnie przeprowadzić konfigurację kamery z programem, a także praktyczną wiedzę np. o odzyskiwaniu hasła, zgrywaniu nagrań z monitoringu na inne nośniki, czy ustawienia ściany wizyjnej Dahua.

 

     
     

Instrukcja do Smart PSS PL
(język polski)

Instrukcja do Smart PSS EN
(język angielski)

Karta katalogowa Smart PSS EN
(język angielski)

 

 

   

 

Przykładowe miejsca wykorzystania aplikacji Smart PSS

  

Program Smart PSS we współpracy z urządzeniami Dahua znajduje szerokie zastosowanie w najróżniejszych aspektach życia. Podstawową jego funkcją jest zarządzanie i obsługa systemu monitoringu. Program może być jednak wykorzystywany również do obsługi urządzeń automatyki domowej - wideodomofonów, wideounifonów oraz kontroli dostępu. Ze względu na swoje właściwości aplikację Smart PSS polecamy do jako element struktury biur, banków, sklepów, dworców, parkingów, magazynów, budynków firmowych, stacji benzynowych, central monitoringu, aresztów i zakładów karnych, warsztatów samochodowych, budynków jedno i wielorodzinnych, czy budynków użyteczności publicznej. 

  Smart PSS - zastosowanie

  


 

Napad.pl autoryzowanym dystrybutorem marki Dahua 

Jako oficjalny partner firmy Dahua w Polsce zapewniamy naszym Klientom łatwy dostęp do rozbudowanej oferty producenta oraz kompletnego wachlarza usług wsparcia procesu sprzedażowego i opieki posprzedażowej. Decydując się na zakup w naszym sklepie zyskujesz nie tylko gwarancję otrzymania sprawdzonego i oryginalnego produktu, ale otrzymujesz dodatkowo pewność kompleksowego wsparcia produktowo-technicznego ze strony naszych specjalistów. Wybierz rzetelnego partnera w biznesie - kupuj w NAPAD.PL!

Dostępność towaru
Pełna gwarancja
Doradztwo produktowe
Pomoc techniczna
Opieka serwisowa
Materiały reklamowe
  Autoryzowany Dystrybutor Dahua - certyfikat
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.