Przewody i kable

Znaleziono produktów:

Przewody i kable

Umiejętnie dobrane przewody instalacyjne stanowią fundament dobrze zaprojektowanej instalacji teleinformatycznej, w której jakość wykonania pojedynczego przewodu bezpośrednie przekłada się na całkowity stan funkcjonowania danego systemu wymiany informacji. Konieczność nieprzerwanego i bezawaryjnego funkcjonowania wszystkich komponentów oznacza często inwestycję w najwyższej jakości okablowanie. Szczególnie tyczy się to nowoczesnych technologii systemów zabezpieczeń.

Przewody konsumenckie i specjalistyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór przewodów służących właśnie do tego celu. Udostępniamy przewody konsumenckie - od CCTV czy kabli audio po TV-SAT, skrętkę komputerową UTP i FTP, kable multimedialne HDMI czy przewody połączeniowe. Ponadto zapewniamy także dostęp do przewodów specjalistycznych - niepalne kable ppoż, okablowanie antenowe o wysokim współczynniku oporu elektrycznego, jak i światłowody pozwalające na tworzenie nowoczesnych i wydajnych łącz internetowych niezależnie od topologii sieciowej.

Kabel koncentryczny XAP 75
Kabel LAN U/UTP kat.5e Solarix

Przewody z gwarancją jakości

Bez względu na przeznaczenie wybranego przez Państwa przewodu wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania. Gwarancję jakości stanowi wysokiej jakości miedź użyta do budowy żył wewnętrznych, jak również solidne otuliny zewnętrzne wykonane z utwardzonego PVC, polietylenu odpornego na promienie UV, jak i certyfikowane powłoki ograniczające rozprzestrzenienie się płomienia. W trosce o dobro klientów zapewniamy także przewody segmentu premium – odznaczające się dodatkowymi właściwościami użytkowymi, jakie potwierdzone zostały przez uznane instytucje i ośrodki badawcze. Dbamy o staranny dobór dostawców - niezależnie czy są to standardowe przewody koncentryczne, patchcordy UTP, konektory antenowe czy wysoce specjalistyczne przewody instalacyjne, gwarantujemy najwyższą jakość wykonania produktów i zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną i wsparcie posprzedażowe.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.