Zwory i elektrozaczepy

Znaleziono produktów:

Zwory i elektrozaczepy

Oferujemy Państwu szeroką gamę urządzeń zabezpieczających, począwszy od zworów elektromagnetycznych po elektrozaczepy przemysłowe. Urządzenia z oferty pochodzą od renomowanych producentów gwarantujących pewne zabezpieczenie drzwi, furtek, szafek, pomieszczeń i budynków.

Elektrozaczepy do uniwersalnych zastosowań

Elektrozaczepy dostępne w naszym katalogu to niezwykle praktyczne urządzenia wspierające systemy kontroli dostępu. Dzięki zastosowaniu zróżnicowanego typu zasilania oraz obsłudze szerokiego przedziału wartości napięcia i natężenia - są one niezwykle uniwersalne w zastosowaniu oraz łatwe w montażu.

Elektrozaczep 12-24V AC/DC
Samozamykacz DC-65/85

Duży wybór zwor i elektrozaczepów, trzymaczy drzwiowych, samozamykaczy i innych urządzeń

W naszej ofercie udostępniamy zarówno elektrozaczepy z trybem pracy NO i NC, elektrozaczepy rewersyjne oraz z wbudowaną pamięcią i wyłącznikiem wraz z dodatkowymi mocowaniami. Katalog produktów uzupełniają elementy dodatkowe, w tym elektrozamki trzepieniowe, zamki szafkowe, samozamykacze oraz liczne akcesoria montażowe. Zróżnicowany pobór prądu i napięcie, różna wartość udźwigu oraz różnorodny sposób montażu gwarantują wybór elektrozaczpu dopasowanego do potrzeb klienta końcowego.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.