Zasilacze, UPS-y, listwy

Znaleziono produktów:

Zasilacze do monitoringu

Zasilacze to urządzenia elektryczne służące do dostarczania zasilania do różnych urządzeń elektronicznych za pomocą standardowego wtyku. Głównym zadaniem zasilaczy wtykowych jest konwertowanie napięcia z sieci elektrycznej na napięcie wymagane przez urządzenia elektroniczne np. 12 V DC. W ofercie posiadamy szereg zasilaczy o między innymi: zasilacze impulsowe, wtyczkowe, moduły zasilaczy do montażu w specjalnie do tego przeznaczonych obudowach, zasilacze hermetyczne odporne na warunki pogodowe, w metalowych obudowach, do montażu na szynach DIN itp.

Zasilacze buforowe do nieprzerwanego zasilania urządzeń

Do nieprzerwanego zasilania urządzeń wymagających stabilizowanego napięcia stosuje się zasilacze lub moduły zasilaczy buforowych. W trakcie zaniku napięcia sieciowego zostaje automatycznie zasilanie przełączane na akumulatorowe. W modułach wykorzystano zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, termiczne. Przystosowane są do pracy z akumulatorami ołowiowo-kwasowymi. Pozwalają na kontrolowanie procesu ładowania i konserwacji akumulatorów, dodatkowo wyposażona zabezpieczenia BAT: przeciwzwarciowe i przed odwrotną polaryzacją podłączenia.

Zasilacz stabilizowany impulsowy Z3A/12V
Zasilacz awaryjny UPS3000-RT-ON

Duży wybór zasilaczy awaryjnych do różnego przeznaczenia

Zasilacz awaryjny (UPS) to rodzaj urządzenia, którego głównym zadaniem jest nieprzerwalne zasilanie innych urządzeń elektrycznych. Najważniejszym elementem każdego UPS-a jest akumulator, z którego pobierane jest napięcie w przypadku nagłego przerwania dostawy energii elektrycznej. Czas podtrzymania napięcia może wynosić od kilku minut do kilkudziesięciu godzin i zależy m.in . od obciążenia zasilacza oraz pojemności akumulatora. W ofercie posiadamy zasilacze UPS online, offline, line-interactive, inwertery oraz specjalistyczne UPS-y 3-fazowe.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.