Szafy Rack

Znaleziono produktów:

Konfigurator szaf RACK

Filmy instruktażowe szaf rack

Szafy RACK idealne rozwiązanie dla systemów teleinformatycznych i monitoringu

Zastosowanie szaf serwerowych rack w budowaniu systemów monitoringu wizyjnego daje z każdym dniem coraz szersze możliwości. Szczególnie jest to widoczne w przypadku monitoringu IP, opartego o infrastrukturę sieciową, która może być współdzielona z innymi typami urządzeń sieciowych TCP/IP. Uniwersalność i możliwość dalszej rozbudowy to aspekty konieczne do uwzględnienia przed wyborem szafy na urządzenia serwerowe i teleinformatyczne. Prezentowana oferta została przygotowana z myślą o dostarczeniu uniwersalnych rozwiązań zarówno pod kątem małych przedsiębiorstw jak również dla większych firm, które chcą w przyszłości rozwijać swoje centra danych.

Wiszące Szafy Rack

W miejscach gdzie liczy się oszczędność dostępnej przestrzeni oraz gdzie umieszczenie dużej szafy teleinformatycznej nie jest konieczne lub jest niemożliwe ze względu na ograniczenia najlepszym rozwiązaniem będzie wisząca szafa rack. W ofercie znajdują się obecnie szafy w rozmiarze 10 lub 19 cali, w rozmiarach od 4U - nawet do 22U, które od frontu wyposażone są w drzwi przeszklone, a na panelach bocznych drzwi zatrzaskowe, które umożliwiają łatwiejszy dostęp do wnętrza szafy.

Szafa Rack W6406 wisząca
Szafa Rack S6837/B stojąca

Stojące Szafy Rack

Dla dużo bardziej rozbudowanych zastosowań polecamy stojące szafy rack, budowane w rozmiarach do 47 U, które pozwalają na umieszczenie większej liczby urządzeń w ramach jednej zabudowy. Należy przy tym pamiętać, że decydując o rozmiarze szafy powinniśmy założyć, że przynajmniej połowa przestrzeni musi zostać pusta. Zawartość szaf bardzo szybko wypełnia się nowymi urządzeniami i często łatwiej jest zostawić miejsce niż uzupełniać po fakcie - oszczędzi to miejsca i zabezpieczy koszty związane z wyposażeniem serwerowni lub centrum danych.

Akcesoria do Szaf Rack

Posiadamy w ofercie szereg akcesoriów związanym z wyposażeniem szaf. Kompleksowa obsługa obejmuje różnego rodzaju organizery, panele, szuflady, szyny montażowe, cokoły i wiele innych. Dodatkowo możliwość integracji urządzeń rack w jednym miejscu to niewątpliwa zaleta i uproszczenie dla każdej firmy. W ramach rozwiązań serwerowych stosowanych zarówno w przypadku sieci dedykowanych dla monitoringu wizyjnego IP jak i dla sieci firmowych możemy w szafie umieścić listwy zasilające rack, switche w obudowie rack, panele oraz urządzenia serwerowe wyposażone w szyny rack. Dla urządzeń, które nie posiadają standardowej obudowy, jest możliwość umieszczenia metalowych półek instalacyjnych rack, na których w wygodny sposób umieścimy wymagane akcesoria.

Półka 1U PD600 do szafy Rack

Konfigurator szaf teleinformatycznych

Zachęcamy również do skorzystania z przygotowanego przez nasz zespół konfiguratora szafy RACK, gdzie w prosty i wygodny sposób można stworzyć własny projekt z potrzebnymi elementami.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.