Akcesoria do rejestratorów IP

Znaleziono produktów:

Rejestratory IP wykorzystywane w profesjonalnych systemach monitoringu często wymagają zastosowania dodatkowych akcesoriów. W tym miejscu sklepu znajdziesz wysokiej jakości szafki i obudowy na rejestrator, odpowiednie oprogramowanie, moduły zasilania, uchwyty RACK i inne.

Akcesoria do rejestratorów: obudowy, sejfy, oprogramowanie

Szafki i obudowy do rejestratorów IP służą do solidnego zabezpieczenia danych znajdujących się na dyskach twardych urządzeń monitorujących. Ich zadaniem jest skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, przed kradzieżą oraz przed dostępem dla osób nieupoważnionych.

Z zewnątrz zastosowano bardzo wytrzymałą i grubą blachę stalową, która jest odporna na wgniecenia i rdzewienie. Obudowa chroniona jest dwoma niezależnymi zamkami i, dodatkowo, tamperem służącym do otwierania. Kolejne zabezpieczenia to system antysabotażowy oraz możliwość chłodzenia urządzenia i zamontowania dodatkowego wentylatora. Jeszcze bardziej zaawansowaną formą ochrony jest sejf na rejestrator.

W naszym sklepie znajdziesz też profesjonalne oprogramowanie do rejestratorów, które pozwoli Ci na inteligentne zarządzanie systemem monitoringu. To niezbędne wyposażenie, które należy dostosować do danej sieci kamer.

Inne akcesoria: myszy, moduły zasilania, uchwyty RACK

Kolejna zakładka to pozostałe akcesoria do rejestratorów IP. Przygotowaliśmy mysz bezprzewodową, która współpracuje z rejestratorami IP firm IPOX, Dahua i HIKVISION. Następne produkty to przetwornice i moduły przetwornicy napięcia, które umożliwiają stabilne zasilanie rejestratorów wideo i dysków sieciowych. Układy są wyposażone w zabezpieczenia odpowiedzialne za niezawodne działanie.

Wśród akcesoriów znalazły się także uchwyty do szaf RACK. Komplety metalowych uchwytów umożliwiają bezproblemowy montaż rejestratorów w szafach teleinformatycznych.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszą obsługą klienta. Od lat jesteśmy w tej branży!

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.