Rejestratory HD-TVI

Znaleziono produktów:
pokaż filtry
ukryj filtry
Wybrane filtry: 0

Kalkulator dysków HDD do rejestratorów cyfrowych

Wysokiej jakości akcesoria do rejestratorów pracujących w systemie HD-TVI. Szeroki wybór produktów współpracujących z urządzeniami różnych producentów, które ułatwiają początkową konfigurację systemu, codzienne korzystanie, czy sam montaż. W ofercie między innymi pojemne, niezawodne dyski twarde, obudowy ochronne na rejestratory, klawiatury sterujące kamerami PTZ i wiele innych.

Rejestratory HD-TVI znajdują coraz szersze zastosowanie nie tylko w obiektach publicznych czy zakładach pracy, ale także w domach prywatnych. Wysoka jakość obrazu, duża liczba przydatnych opcji, a także korzystne ceny sprawiają, że rejestrowanie obrazu przy użyciu kamer przemysłowych przestało być domeną wyłącznie budynków narażonych na włamanie czy kradzież z racji pełnionej funkcji. Coraz więcej osób decyduje się na zakup rejestratora HD na własny użytek. Co warto wiedzieć o takich urządzeniach?

Rejestratory HD-TVI – kryteria wyboru

Rejestratory HD-TV to urządzenia, które pozwalają na odczytywanie i zapis obrazu pochodzącego z kamery zamontowanej w określonym punkcie budynku lub terenu. Technologia HD pozwala na uzyskanie zapisu obrazu w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu szczegóły są bardzo wyraźne. Jest to kluczowa zaleta tego typu rejestratorów, ponieważ pozwala na rozpoznanie osób na nagraniu i zwiększa szansę na złapanie sprawcy zarejestrowanych zdarzeń.

W zależności od potrzeb, można dobrać rejestrator o konkretnych funkcjach, które są kluczowe z punktu widzenia użytkownika. Mowa tu między innymi o nagrywaniu obrazu w różnych formatach, liczba i rodzaj wejść wideo czy zdalnym sterowaniu menu. Warto także zwrócić uwagę podczas wyboru rejestratora HC-TVI, w jakich interwałach nagrywa obraz i jak dużą pojemność ma pamięć urządzenia.

Nowoczesne rejestratory HD-TVI są wyposażone w dodatkowe funkcję, takie jak filtrowanie AcuSense, rozpoznawanie twarzy czy wsparcie dla kamer z wbudowaną analityką obrazu. Jeśli zależy Ci na maksymalnej precyzji rejestrowania, dobrym pomysłem jest zwrócenie uwagi na tak zaawansowany sprzęt.

Zastosowanie rejestratorów HD-TVI

Rejestratory HD-TVI są wykorzystywane w wielu miejscach, szczególnie w obiektach najbardziej narażonych na kradzież czy włamanie. Należą do nich:

magazyny
zakłady przemysłowe
składy budowlane
place budowlane
galerie handlowe
kluby i puby
biurowce
hotele
akademiki

Są to tylko przykłady miejsc, w których można spotkać się z monitoringiem, do działania którego potrzebny jest rejestrator HD-TVI. Warto jednak zwrócić uwagę, że kamery instaluje się nie tylko w budynkach użytkowych czy obiektach przemysłowych. Coraz więcej właścicieli domów prywatnych decyduje się na rejestrowanie tego, co dzieje się na ich posesji. Zastosowanie rejestratora HD-TV jest szczególnie polecane w przypadku nieruchomości leżących na uboczu, z dala od innych zabudowań. Dzięki temu można znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa i mieć pełną kontrolą nad tym, kto wchodzi na teren prywatny pod nieobecność domowników.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.