Kamery HD-CVI

Znaleziono produktów:
pokaż filtry
ukryj filtry
Wybrane filtry: 0

Kamery HD CVI

System monitoringu CVI jest układem zdolnym do przesyłu obrazu wysokiej jakości – HD i Full HD. Z tego powodu jest tworzony wszędzie tam, gdzie wymagany jest bardzo dokładny, precyzyjny obraz podawany przez kamery. Obraz taki mogą zapewnić oczywiście odpowiednie kamery CVI. To właśnie wysokiej jakości kamera HD CVI zapewnia wysoką jakość obrazu bez zakłóceń czy innych obniżających efektywność niespodzianek. Kamery HDCVI z naszej oferty przesyłają obraz bez opóźnień, a ich zasięg przesyłu danych może sięgać nawet do 500 metrów, jeśli odbywa się przy użyciu kabla koncentrycznego. Kamera HD CVI i system monitoringu bazujący na jej działaniu są łatwe w instalacji, a konfiguracja parametrów pracy urządzenia przebiega bardzo sprawnie, niemal intuicyjnie. W naszej ofercie znajdują się kamery od różnych producentów, same urządzenia dzielą się zaś na dodatkowe podkategorie, czyli:

Kamery
tubowe
Kamery
kopułkowe
Kamery
obrotowe
Kamery
kompaktowe
Kamery
specjalne
Kategoria Kamery HD_CVI

Wyżej wymienione kamery są dostępne w naszym sklepie w postaci wielu modeli. Dzięki tak dużej ilości asortymentu klienci mogą wybierać pomiędzy modelami, które najbardziej odpowiadają ich potrzebom, upodobaniom i preferencjom. Szereg funkcji dodatkowych ułatwia korzystanie z kamer HD CVI, zwiększa efektywność monitoringu w wielu sytuacjach. Wierzymy, że sprzęt z naszej oferty podniesie jakość obrazu w systemach monitorujących i usprawni ich pracę, zwiększając poziom bezpieczeństwa w monitorowanych pomieszczeniach i obiektach.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.