Systemy alarmowe bezprzewodowe

Znaleziono produktów:

SYSTEMY BEZPRZEWODOWE SATEL

Systemy bezprzewodowe firmy Satel charakteryzują się wysoką niezawodnością, odpornością na zakłócenia, a także łatwością instalacji i konfiguracji. Są one również zgodne z normami i standardami europejskimi i światowymi, co zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Firma Satel myśląc o bezpieczeństwie systemu, szczególny nacisk kładzie na zabezpieczenie przed nieupoważnioną ingerencją. Wykorzystana jest identyczna technologia, co w każdym systemie alarmowym - ochrona przeciwsabotażowa, styki sabotażowe reagują na otwarcie obudowy czy oderwanie od ściany lub sufitu.

Od pewnego czasu firma SATEL ukazała na rynku system serii ABAX2, który w dniu dzisiejszym zdobył już wielu zwolenników, dzięki uniwersalności jaką posiada umożliwia on współprace na centralach tj. INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, PERFECTA 64 M, ale także z każdą inną centralą alarmową.

System bezprzewodowy ABAX2
System bezprzewodowy MICRA

Kolejną propozycją tego producenta jest seria systemu alarmowego Satel Micra. Został on stworzony przede wszystkim z myślą o ochronie niewielkich obiektów, takich jak kioski, sklepy, domki letniskowe, garaże czy małe warsztaty. Niemniej jednak, zastosowania systemu Micra mogą być znacznie bardziej różnorodne. Dzięki zwartemu designowi, urządzenie to zapewnia mobilność podczas instalacji,

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.