Systemy alarmowe Ropam

Znaleziono produktów:

PORÓWNANIE CENTRAL I TERMINALI ROPAM ELEKTRONIK

Moduły Rozbudowy Centrali alarmowej NeoGSM-IP-64 NeoGSM-IP

Konfiguracja APN

Ropam to renomowana firma prężnie rozwijająca się na europejskim rynku. W 2016 systemy alarmowe bazujące na serii OptmaGSM wyróżnione zostały Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX, będący prestiżową nagrodą przyznawaną przez zespół specjalistów, w którego skład wchodzą wybitni eksperci z branży zabezpieczeń. Złotym Medalem MTP wyróżniane są produkty nowoczesne, innowacyjne i wytwarzane w oparciu o najwyższej klasy technologie. Decydując się na instalacje alarmowe Ropam wybierasz jakość i bezpieczeństwo.

Sprawdzone systemy alarmowe

We współpracy z firmą Ropam oferujemy szereg nowoczesnych rozwiązań w systemach bezpieczeństwa przemysłowego. Oferowane centrale alarmowe z GSM, jak i automatyką budynkową stanowią serce nowoczesnego systemu bezpieczeństwa. Dzięki obsłudze różnorodnych wejść typu 2EOL/NC, 2EOL/NO, EOL, NC, NO czy 24-pinowych wejść BO systemy alarmowe z rodziny NeoGSM mogą być rozbudowywane dodatkowo o komponenty pokroju zasilaczy buforowych, paneli sterowniczych, expanderów I/O czy syntezerów mowy.

Nowoczesne systemy alarmowe

Dzięki obsłudze wielu rodzajów portów komunikacyjnych oraz protokołów łączności centrale alarmowe z WiFi, GSM, DCS, EGSM, GPRS czy CSD mogą być sterowane zarówno przez klasyczne panele sterownicze w formie klawiatur dotykowych pojemnościowych oraz rezystancyjnych jak i sterowniki radiowe RF-4.

W ofercie producenta dostępne są również czujki podczerwieni i dymu (magnetyczne, cyfrowe i optyczne), retransmitery radiowe oraz bezprzewodowe czujniki temperatury i wilgotności. Ze względu na modularną budowę systemy zabezpieczeń Ropam zarówno jako gotowe instalowane moduły jak i komponenty składowe oferują szereg akcesoriów dodatkowych czy dedykowanych rozwiązań - od zestawów systemu alarmowego przez moduły komunikacyjne AP-IP po kontrolery obecności fazy PMT

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.