Akumulatory, baterie

Znaleziono produktów:

Akumulatory, baterie do alarmu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz akumulatory i ogniwa zasilające doskonale sprawdzające się przy współpracy z systemami alarmowymi oraz systemami monitoringu wizyjnego CCTV/CCTV-IP. W zależności od potrzeb prezentowane akumulatory dostarczają zróżnicowanych cech - ogniwa żelowe, które gwarantują długą sprawność przy nieobciążonej pracy doskonale nadają się jako forma zasilania podtrzymującego UPS w centralach alarmowych oraz jako zasilanie dla mobilnych urządzeń elektrycznych. Gwarantowana żywotność ogniw żelowych to 5 lat z myślą o zastosowaniu w systemach oświetlenia awaryjnego, elektrycznych narzędzi, urządzeń geodezyjnych, alarmach. Dla wszystkich użytkowników w ofercie znajdują się również ładowarki do akumulatorów, które pozwalają na regenerację i długotrwałą eksploatację ogniw.

Baterie i akumulatory to zakulisowa strona zastosowania wielu urządzeń, które na co dzień ułatwiają nam funkcjonowanie. Kiedy akumulator lub ogniwo, które stosujemy jest wysokiej jakości - możemy po prostu zapomnieć o jego istnieniu na bardzo długi czas. W przypadku niektórych spośród oferowanych przez nasz sklep artykułów - może być to nawet 5 lat! Wybierz u nas jedno z kilku niezawodnych rozwiązań zasilania.

Akumulator do alarmu wart tego, by na nim polegać

Jak wybrać najlepszy wariant podtrzymania niezależnej pracy w przypadku instalacji, która z definicji powinna zawsze stać na warcie twojego bezpieczeństwa? Należy zaufać specjalistom z branży! W naszym sklepie dystrybuujemy produkty firm specjalizujących się w produkcji akumulatorów dedykowanych właśnie alarmom. Znajdziesz u nas akumulatory i ogniwa zasilające doskonale sprawdzające się przy współpracy z systemami alarmowymi oraz systemami monitoringu wizyjnego CCTV/CCTV-IP. W zależności od potrzeb prezentowane akumulatory dostarczają zróżnicowanych cech - ogniwa żelowe, które gwarantują długą sprawność przy nieobciążonej pracy, doskonale nadają się jako forma zasilania podtrzymującego UPS w centralach alarmowych oraz jako zasilanie dla mobilnych urządzeń elektrycznych. Gwarantowana żywotność ogniw żelowych to 5 lat z myślą o zastosowaniu w systemach oświetlenia awaryjnego, elektrycznych narzędzi, urządzeń geodezyjnych, a także alarmach. Dla wszystkich użytkowników w ofercie znajdują się również ładowarki do akumulatorów, które pozwalają na regenerację i długotrwałą eksploatację ogniw.

Akumulator 9Ah/12V NP9-12 T2

Czym powinien charakteryzować się jakościowy akumulator do systemu alarmowego?

Akumulator 1.3Ah/6V CJ6-1.3 T1

Jeżeli zależy ci na braku niechcianych niespodzianek ze strony systemu zasilania, zwróć szczególną uwagę na akumulatory żelowe o doskonałych właściwościach pojemnościowych i wydajnościowych. Oferujemy zarówno akumulatory do alarmu domowego, jak i przemysłowego 6 V i 12 V. Zakres amperogodzin waha się od 1,3 do 9 Ah/6 V, oraz 08 - 80 Ah w przypadku akumulatorów 12 V. Poszczególne modele mogą służyć jako wsparcie buforowe lub źródło energii dla pracy cyklicznej. Odpowiednio użytkowane akumulatory o najwyższej deklarowanej przez producenta żywotności, mogą być używane nawet przez okres 10 lat. Nie tylko wydłużony czas użytkowania ma jednak wpływ na twoją wygodę i brak problemów z funkcjonowaniem zasilania awaryjnego. Warto rozważyć także na wpływ temperatury otoczenia na pracę danej baterii, liczbę rozładowań i charakter użytkowania sprzętu.

Który akumulator do alarmu Satel sprawdzi się najlepiej?

Wyjątkowość sieci alarmowych i telewizji przemysłowych polega na tym, że do pełnego sukcesu w ich właściwym montażu i eksploatacji potrzebujemy nie tylko sprzętu elektronicznego na doskonałym poziomie - lecz także niezawodnego zasilania stałego oraz buforowego. Na nic zda się zatem wybór nawet najdroższego zestawu alarmowego, jeśli sieć lub wspierający zasilanie akumulator nie zda egzaminu przydatności. Wybierając baterię do alarmu domowego Satel, należy kierować się takimi względami praktycznymi jak należyte zabezpieczenie jej przez producenta przed wyciekiem elektrolitu, dzięki czemu powinna pracować ona bez zarzutu w każdym położeniu. Ponadto, baterie do alarmu powinny być wstrząsoodporne oraz jak najmniej wrażliwe na niskie i wysokie temperatury.

Fantastycznej jakości akumulatory CSB to bardzo częsty wybór klientów z aż 52 krajów świata, ale dostępne u nas marki Alarmguard czy Alarmtec oraz oferujące duże jednostki mocy akumulatory Europower również zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli po lekturze tego tekstu jesteś zainteresowany zakupem jednego z oferowanych przez produktów, lecz jeszcze nie wiesz, na który się zdecydować - polecamy kontakt z naszym sklepem. Wykwalifikowany personel z wprawą doradzi najlepsze rozwiązanie skrojone na miarę twoich potrzeb. Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.