System bezprzewodowy MICRA

Znaleziono produktów:

Nowoczesny i wyjątkowo elastyczny mobilny system alarmowy to seria Satel Micra, który stworzony został z myślą o małych obiektach, oraz o alarmach stosowanych okazjonalnie i tymczasowo np. w trakcie sezonu - dlatego właśnie system bezprzewodowy Micra nadaje się do ochrony kiosków, małych sklepów i biur oraz tymczasowych miejsc wymagających ochrony takich jak place budowy. Dzięki możliwości zastosowania central alarmowych Micra zarówno z klasycznymi przewodowymi czujnikami alarmowymi oraz z mobilnymi bezprzewodowymi, ich zakres zastosowań jest bardzo szeroki.

Dzięki dwóm wejściom analogowym, moduł Micra może służyć również do badania stanu innych urządzeń, ponadto moduł MICRA posiada urządzenie nadawczo-odbiorcze GSM/GPRS, dzięki czemu możliwa jest komunikacja z telefonami komórkowymi oraz bezpośrednio z centrum monitoringu i ochrony mienia. W skład dostępnych urządzeń wchodzą również czujniki alarmowe ruchu, kontaktronowe bariery ruchu i czujniki dymu i gazu. Satel Micra integruje się również z innymi centralami, stanowiąc świetny sposób na wyposażenie istniejącego systemu alarmowego w funkcje mobilne i bezprzewodowe.

Instalacje alarmowe bez kabli

Bezprzewodowe systemy alarmowe to rozwiązania, które sprawdzą się zwłaszcza w przypadku niewielkich obiektów, a także wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest zamontowanie systemu przewodowego. System bezprzewodowy MICRA marki SATEL umożliwia zastosowanie bezprzewodowych czujników ruchu, czujników zalania oraz dymu. Dzięki temu obiekty zabezpieczone za pomocą tych urządzeń są w pełni chronione, zarówno jeśli chodzi o dostęp niepowołanych osób do określonych pomieszczeń, jak i także nieprzewidziane sytuacje losowe, takie jak pęknięta rura instalacji wodociągowej lub pożar.

Alarm bezprzewodowy MICRA umożliwia sterowanie systemami alarmowymi za pomocą wygodnych pilotów, bezprzewodowych manipulatorów lub smartphonów z zainstalowaną aplikacją. Ich obsługa jest prosta i intuicyjna dla każdego z użytkowników.

Kontroler systemu bezprzewodowego

System bezprzewodowy MICRA w Napad.pl

Modul alarmowy z komunikatorem

W ofercie naszego sklepu klienci znajdą między innymi: kompletną ofertę urządzeń systemowych, w której skład wchodzą kontrolery systemu bezprzewodowego i moduły alarmowe z komunikatorem GSM/GPRS. Pozwalają na usprawnienie i rozbudowę systemów bezprzewodowych MICRA. Oferujemy także wszelkiego rodzaju urządzenia dedykowane do obsługi i nadzoru systemu, takie jak piloty i bezprzewodowe manipulatory umożliwiające włączanie i wyłączanie systemu, uruchomienie alarmu napadowego, a także włączenie poszczególnych elementów, wchodzących w skład alarmowych instalacji radiowych MICRA.

Dodatkowe możliwości instalacji alarmowej

System bezprzewodowy MICRA to również bezprzewodowe czujniki ruchu, czujniki magnetyczne zabezpieczające otwory drzwi i okien oraz czujniki przeciwpożarowe. Zasilane są one za pomocą baterii 3 V CR123A. Pozwalają na komunikację radiową na obszarze nawet do 200 metrów. Kompletując system bezprzewodowy MICRA w naszym sklepie, można także dobrać do niego dedykowany, bezprzewodowy sygnalizator zewnętrzny zasilany bateryjnie, gwarantujący sygnalizację przekroczenia obszaru chronionego poprzez sygnał dźwiękowy oraz świetlny. Tak bogata oferta wchodząca w skład zdalnych systemów alarmowych MICRA sprawia, że są one doskonałą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań przewodowych.

Czujka Satel Micra
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.