Systemy bezprzewodowe ELMES

Znaleziono produktów:

Tabela urządzeń bezprzewodowych Elmes

Systemy bezprzewodowe ELMES

Standardowy zestaw (alarm bezprzewodowy) składa się z odbiornika oraz określonej liczby nadajników-breloków stosowanych do załączania stref zwłocznych, blokowania linii i ochrony anty-napadowej w systemach alarmowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń marki ELMES do systemów alarmowych, kontroli dostępu i zdalnego sterowania.

  • centrale alarmowe - przeznaczone do budowy systemów sygnalizacji włamania, napadu i kontroli dostępu. Stosowane jest w domach, mieszkaniach, sklepach, biurach i innych obiektach. Bezprzewodowa centrala alarmowa ELMES CB32 BLUE współpracuje z bezprzewodowymi detektorami ruchu, otwarcia/zamknięcia oraz rozbicia szyby. Uzbrajanie oraz rozbrajanie odbywa się z pomocą pilotów produkcji ELMES Elektronik. Centrala bezprzewodowa CB32 posiada panel LCD oraz podświetlaną na niebiesko klawiaturę numeryczną umożliwiającą wygodną obsługę i programowanie. Dzięki wbudowanemu zegarowi mają Państwo możliwość podglądnięcia czas ostatnich 256 zarejestrowanych zdarzeń. Zastosowanie specjalnych procedur minimalizacji zużycia energii pozwala na minimum 72 godzinną pracę centrali w trybie zasilania awaryjnego.

Bezprzewodowa centrala alarmowa CB32
Bezprzewodowy czujnik ruchu PTX50
  • detektory i akcesoria ELMES - podstawową funkcją jest wychwytywanie sygnałów z otoczenia np: detektor ruchu, otwarcia/zamknięcia, dymu, rozbicia szyby. Modele marki ELMES posiadają funkcję kontroli stanu baterii, a informację o jej stanie przekazują do odbiornika. Współpracują z odbiornikami ELMES 433.92MHz. Zastosowane rozwiązania układowe pozwalają na bardzo długą pracę bez konieczności wymiany baterii. Obudowa detektorów zabezpieczona jest wyłącznikiem antysabotażowym. W naszej ofercie posiadamy również niezbędne akcesoria tj: kable USB do programowania, uchwyty montażowe do czujek, baterie do pilotów i bezprzewodowych czujników i wiele innych. Bezprzewodowy czujnik dymu Elmes GNS przeznaczony jest do wykrywania dymu w obiektach zamkniętych typu dom jednorodzinny, mieszkanie, kiosk, itp. Wykrycie dymu sygnalizowane jest głośnym alarmem akustycznym z detektora oraz sygnalizacją alarmową ze współpracującej z detektorem centrali alarmowej Elmes CB32 lub innego odbiornika Elmes.

  • zestawy sterowania radiowego ELMES - umożliwiają przekazywanie komend z jednostki sterującej (lub sterująco-kontrolnej) do jednostki wykonawczej z miejsca odległego fizycznie. Typowe zestawy składają się z odbiornika i nawet do 112 nadajników. Zakodowany sygnał sterujący przesyłany jest z nadajnika do odbiornika drogą radiową. Odbiorniki powinno instalować się w odpowiednim miejscu: możliwie wysoko, w suchych i zamkniętych pomieszczeniach. Unikać należy instalacji odbiorników w sąsiedztwie urządzeń elektro-energetycznych i metalowych, które stanowią ekran dla fal radiowych i niekorzystnie wpływają na zasięg działania. Zasięg działania radiolinii uzależniony jest od lokalnych warunków terenowych i zabudowy miejsca instalacji i użytkowania. Urządzenia tego typu znajdują zastosowania w systemach zdalnego sterowania, alarmowych, kontroli dostępu.

UMB100HShet - Sterownik 1 kanałowy

Stosowane są również do zdalnego blokowania czujek i stref w systemach alarmowych, załączania zwłok czasowych, jako bezprzewodowy przycisk antynapadowy, do załączania układów sterujących silnikami, oświetleniem, elektrozaczepami, zwalniających zamki bram, drzwi itp. W większości modeli zastosowano system kodowania zmiennego KEELOQ® zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zarówno nadajniki jak i odbiorniki wyposażone są we wyłączniki antysabotażowe sygnalizujące otwarcie obudowy (TAMPER). Urządzenia do zdalnego sterowania marki ELMES zapewnią doskonałą ochronę osobistą, personelu kasowego czy biurowego.

U4T - Pilot czterokanałowy
  • sterowniki do bram i rolet ELMES - przeznaczone do zdalnego sterowania bramami, roletami oraz innymi urządzeniami, w których stosuje się silnik indukcyjny prądu zmiennego umożliwiający pracę w dwóch kierunkach. Zastosowane rozwiązania techniczne dają możliwość podłączenia do 112 pilotów. Współpracują z pilotami produkcji Elmes Elektronik. W urządzeniu wykorzystano system kodu zmiennego KEELOQ®; firmy Microchip Technology Inc., USA, zapewniający użytkownikowi najwyższy poziom bezpieczeństwa. Za sterowanie roletą odpowiada pilot, który wysyła komendę sygnałem radiowym do odbiornika, który znajduje się w silniku rolety. Częstotliwość na jakiej pracują piloty i odbiorniki jest dobrana w ten sposób, aby nie kolidowała z innymi urządzeniami nadawczo-odbiorczymi. Otwieranie oraz zamykanie rolet można dowolnie zaprogramować, dostosowując do własnych potrzeb.

  • odbiorniki ELMES - stosowane w systemach alarmowych do kontroli dostępu i zdalnego sterowania. Modele odbiorników ELMES są niezawodne we współpracy z innymi nadajnikami, pilotami i detektorami.

  • piloty ELMES - piloty przedstawione w naszej ofercie współpracują z dowolnym odbiornikiem Elmes 433,92 MHz z wyjątkiem odbiornika od kompletu RP501. We wszystkich pilotach zastosowano stabilizację częstotliwości radiowej w oparciu o wysokiej jakości rezonatory SAW produkcji firmy EPCOS.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.