Systemy alarmowe Paradox

Znaleziono produktów:

Pośród dostawców systemów alarmowych kanadyjska firma Paradox Systemy zabezpieczeń PARADOXSecurity Systems stanowi bardzo dobrego i zweryfikowanego przez polskich odbiorców dostawcę. Dzięki ciągle rozwijanej ofercie produktowej, firma Paradox stanowi bardzo szeroką i bogata propozycję dla nawet wymagających odbiorców. W naszej ofercie posiadamy następujące modele central alarmowych Paradox:

Seria central Spectra oferuje nowoczesne rozwiązania oraz zaawansowaną komunikację poprzez magistralę BUS, tworząc niepowtarzalny system alarmowy z możliwością rozbudowy modułowej. Dzięki magistrali komunikacyjnej seria Spectra może być rozszerzana poprzez szereg modułów zarówno przewodowych jak i bezprzewodowych. Niezawodna komunikacja, możliwość elastycznego rozszerzenia oraz unikalna stylistyka klawiatur sprawiają, iż Spectra jest doskonałym rozwiązaniem dla instalacji nie przekraczających 32 linii w systemie.

Modele centrali alarmowych:

  • SP4000 od 4 do 32 linii alarmowych,
  • SP5500 od 5 do 32 linii alarmowych,
  • SP6000 od 8 do 32 linii alarmowych,
  • SP65 od 9 do do 32 linii alarmowych,
  • SP7000 od 16 do 32 linii alarmowych

Dzięki intuicyjnemu menu programowania ułatwiona jest instalacja i konfiguracja centrali. Niezawodna komunikacja i przyjazne w obsłudze klawiatury Spectra są idealnym rozwiązaniem dla instalacji mieszkaniowych i niedużych punktów handlowych.

Centrala Paradox Spectra

Seria ta Magellan dostarcza bezprzewodowych urządzeń współpracujących z systemami Esprit, Spectra SP oraz Digiplex EVO. centrale działają w oparciu o technologię StayD, mają możliwość rozszerzenia do 32 linii(w dowolnej kombinacji linii przewodowych i bezprzewodowych). Magellan jest pierwszym systemem bezprzewodowym, który łączy w sobie gwarancję wysokiego bezpieczeństwa, wiele użytecznych funkcji oraz stylowy wygląd.

Dzięki dwukierunkowej komunikacji systemu, użytkownik zyskuje możliwość sprawdzenia stanu systemu przy wykorzystaniu pilota. 32- liniowe centrale Magellan są systemami szybkimi oraz wygodnymi w instalacji. Ich intuicyjny sposób programowania pozwala na rozpoczęcie pracy instalatora bez specjalnego przygotowania. Oprogramowanie centrali może być dowolnie aktualizowane za pomocą komputera. Konsole systemu Magellan (MG-6130/MG-6160) zostały wyposażone w unikalne funkcje użytkowe takie jak wbudowane radio lub możliwość pozostawienia nagranej wiadomości głosowej. Seria produktów Magellan stanowi idealne, w pełni bezprzewodowe rozwiązanie dla obiektów małej i średniej wielkości.

Zestaw Magellan

System alarmowy zintegrowany z kontrolą dostępu i automatyką budynku. System EVO jest wykonany w nowoczesnej technologii adresowalnych modułów gwarantując niezawodną ochronę oraz możliwość użycia wielu funkcji niezbędnych w budynkach biurowych. Zapewnie najwyższy stopień bezpieczeństwa, a swoje zastosowanie odnajduje między innymi w bankach, jednostkach wojskowych i rządowych oraz w innych miejscach, w których wymagany jest wysoki poziom bezpieczeństwa.

Centrala Digiplex EVO

Dostępne moduły

  • Moduł komunikacji przez Internet (IP100) - raportowanie po IP, wysyłanie zdarzeń przez e-mail, sterowanie i monitorowanie przez WWW,
  • Moduł komunikacji GSM (Seria PCS) - raportowanie po IP(tylko PCS300), raport za pomocą GPRS do stacji monitoringu IPR512, programowanie przez program Winload, wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS,
  • Moduł powiadamiania głosowego VDMP3 - wysyłanie wiadomości głosowych (do 5 numerów), sterowanie i monitorowanie przez telefon, montaż modułu na płycie centrali alarmowej.
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.