Kategorie

Kontrola klimatu

Znaleziono produktów:

Regularnie mierzenie temperatury to podstawowa czynność, która pozwala na kontrolę pracy urządzeń. Zgromadzone pomiary pozwalają określić, w jakim zakresie powinien zostać ustawiony system ogrzewania, aby zapewnić sobie komfort korzystania z pomieszczeń. Do tego celu używa się czujników temperatury, które mogą zostać zaprogramowane według indywidualnych potrzeb. Nowoczesne urządzenia są fabrycznie wyposażone w sprzęt pomiarowy, jednak w większości często wymagany jest osobny montaż cyfrowego czujnika temperatury. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne modele sprzętów pomiarowych, które są kompatybilne z większością instalacji grzewczych.

Czujnik temperatury powietrza – zastosowanie

Na nasz asortyment składa się profesjonalny sprzęt, który znajdzie zastosowanie nie tylko w domach, ale także na terenie dużych obiektów przemysłowych i komercyjnych. W sprzedaży mamy nowoczesne czujniki temperatury zewnętrznej, które mają wbudowany termometr do precyzyjnego mierzenia ciepła. Na podstawie dokonanych pomiarów możesz określić zakres pracy pompy ciepła, optymalizując tym samym koszty ogrzewania budynku. Oferujemy czujniki temperatury powietrza kompatybilne z inteligentnymi systemami sterowania domem. Umożliwia to zdalną kontrolę nad procesami grzewczymi oraz odłączenie instalacji po przekroczeniu maksymalnej wartości. Czujniki temperatury minimalizują więc ryzyko uszkodzenia pieca w sytuacji, gdy doszłoby do jego przegrzania.

Cyfrowy czujnik temperatury – niezawodne urządzenia pomiarowe

W naszym sklepie znajdziesz jedynie profesjonalny sprzęt, który spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Proponowane przez nas czujniki temperatury zewnętrznej charakteryzują się:

  • precyzyjnym dokonywaniem pomiarów,
  • niezawodnym działaniem nawet w trudnych warunkach,
  • łatwym montażem,
  • możliwością integracji z większością instalacji,
  • kompaktowym rozmiarem i estetycznym wyglądem,
  • wzmocnioną konstrukcją

Zapraszamy do zapoznania z dostępnymi modelami czujników temperatury. Mamy zarówno urządzenia do montażu wewnętrznego, jak i na zewnątrz budynku.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.