Serwerowe szafy RACK są specjalnie zaprojektowane dla wymagających systemów sieci IT. Dzięki temu urządzenia są zabezpieczone przed przypadkowymi mechanicznymi uszkodzeniami. Wszystkie urządzenia mogą być zamontowane w jednym miejscu. Szafy typu RACK są łatwe i szybkie w montażu. Posiadają trwałą i niezawodną konstrukcję o estetycznym wyglądzie, która w tym przypadku pozwala na montaż urządzeń do 1500 kg. Płyta dolna jest akcesorium opcjonalnym. Sprzedawana oddzielnie.
Charakterystyka
Przednie i tylne drzwi wykonane zostały z perforowanego metalu wysokiej jakości, zwiększa to wytrzymałość mechaniczną szafy i pozytywnie wpływa na cyrkulację powietrza w jej wnętrzu. Reszta ścian została zrobiona z blachy malowanej proszkowo, dzięki temu odporna jest na rdzę, utlenianie i ścieranie lakieru. Boczne panele mogą być zdejmowane (drzwi zatrzaskowe), co daję jeszcze większy dostęp do urządzeń. Mogą być również zamykane na klucz, co zwiększa bezpieczeństwo urządzeń zamontowanych w szafie. Istnieje także możliwość otwierania i zamykania na klucz tylnych drzwi. W szafie występują różne możliwości wprowadzenia przewodów (góra, dół).
Wybrane cechy szaf rack
Dwuskrzydłowe drzwi
Dwuskrzydłowe drzwi ułatwiają dostęp do obsługi tylnej części, co daje nam jeszcze większy komfort serwisowania urządzeń. Drzwi są perforowane dla optymalnego przepływu powietrza.
Łatwe wprowadzenie przewodów
W szafie występują różne możliwości wprowadzenia przewodów. Duże otwory na kable w płycie górnej zapewniają łatwy i szybki dostęp. Możemy je doprowadzić zarówno od góry jak i od dołu po odkręceniu zaślepki.
Szyny montażowe z regulacją
Istnieje możliwość regulacji pionowych szyn, które można ustawiać co 6mm. Regulacja jest szybka i wygodna. Po prostu wystarczy odkręcić szynę i przesunąć ją do wymaganej głębokości.
Zdejmowane boczne ścianki
Boczne panele mogą być zdejmowane bez użycia jakichkolwiek narzędzi (drzwi zatrzaskowe), co daję jeszcze większy dostęp do montowanych urządzeń. Mogą być zamykane na klucz.
Komponenty szaf stojących
Szafy serwerowe są łatwe i szybkie do składania. Dostarczane są w formie do samodzielnego montażu w trzech opakowaniach.
Numer
Komponenty
Liczba
1
Drzwi przednie
1 szt.
2
Drzwi tylne
2 szt.
3
Płyta górna
1 szt.
4
Panel boczny
4 szt.
5
Szyna pionowa
4 szt.
6
Wspornik poziomy
6 szt.
7
Organizer kabli
2 szt.
8
Ościeżnica
2 szt.
9
Nóżki poziomujące
4 szt.
10
Kółka
4 szt.
Płyta dolna jest akcesorium opcjonalnym. Sprzedawana oddzielnie.
Chcemy, aby nasze produkty były najwyższej jakości. Dlatego też szafy RACK posiadają wszystkie niezbędne normy i certyfikaty, między innymi takie jak: ISO9001-2008 na podstawie Systemu Zarządzania Jakością.
Dane GPSR dla SS8148 - szafa serwerowa Rack 19'' - 800x1070x48U
Producent / Osoba odpowiedzialna w UE
Nazwa: ALARM-TECH SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Andrzej Woźniak, Grzegorz Żurawski Spółka Cywilna
Adres: ul. Mogilska 104, 31-546 Kraków, Polska
E-mail kontaktowy ws. GPSR: info@racksystems.pl