Zgłoś swój projekt: grafika projektu.

Zgłoś projekt i uzyskaj atrakcyjne ceny!

Jesteś w trakcie realizacji monitoringu wizyjnego lub systemu zabezpieczeń pod inwestycję i posiadasz już dobrane urządzenia jednego z producentów: Hikvision lub Dahua? Potrzebujesz rozwiązań przewyższających klasę dystrybucyjną? Pobierz z strony jeden z formularzy i zgłoś u Nas swój projekt systemu. Zdobądź dla siebie atrakcyjne warunki zakupowe na towar umieszczony w wykazie.

Poza lepszymi warunkami zakupowymi, rejestracja projektu dostarcza Ci dodatkowo gwarancję wyłączności i ochrony interesów integratora w danym projekcie. Zapewnia również pełne wsparcie biznesowe i techniczne na każdym etapie realizacji już projektu. W wykazie zgłoszenia mogą znajdować się urządzenia zarówno określone jako "do masowej produkcji" (tzw. dystrybucyjne) jak i produkty projektowe.

Czym są produkty projektowe?

Produkty projektowe to specjalna gama urządzeń, przewyższająca rozwiązaniami technologicznymi produkty z grupy dystrybucyjnej. Często są to urządzenia specjalizowane, sprowadzane głównie na zamówienie i dające szeroki wachlarz możliwości w zastosowaniu. Urządzenia projektowe przeznaczone zostały do budowy profesjonalnych systemów zabezpieczeń.

Jak ustalić, który produkt należy do grupy projektowej?

Wszystkie produkty projektowe producentów Hikvision i Dahua, które są dostępne w naszej ofercie Napad.pl zostały oznaczone specjalną ikonką informacyjną. Zakup takiego rodzaju produktu na specjalnych warunkach cenowych wymaga na początku zgłoszenia projektu systemu.

Zgłoś swój projekt: Ikonka informacyjna.

Jak dokonać zgłoszenia własnego projektu?

Zgłoś swój projekt: Instrukcja zgłaszania - krok 1: pobierz formularz.

KROK 1: Pobierz formularz zgłoszeniowy

W celu zgłoszenia projektu, proszę pobrać formularz danego producenta, który znajduję się poniżej instrukcji. Blankiet zgłoszeniowy dostępny jest w formie edytowalnego pliku Excel.

Zgłoś swój projekt: Instrukcja zgłaszania - krok 2: uzupełnij formularz.

KROK 2: Uzupełnij formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy składa się z dwóch części. Pierwsza z nich zawiera dane dotyczące projektu oraz zgłaszającego (ich wypełnienie jest obowiązkowe). Druga część to wykaz sprzętu lub oprogramowania do zakupu.

Zgłoś swój projekt: Instrukcja zgłaszania - krok 3: wyślij formularz.

KROK 3: Gotowy formularz prześlij do Nas

Dokładnie wypełniony formularz zgłoszeniowy proszę przesyłać na adres mailowy naszego sklepu: sklep@napad.pl.

Zgłoś swój projekt: Instrukcja zgłaszania - krok 4: poczekaj na kontakt!.

KROK 4: Poczekaj na odpowiedź!

Po analizie oraz sprawdzeniu poprawności danych zawartych w przesłanym formularzu, skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia realizacji projektu.

Zadaj pytanie!

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z zgłoszeniem projektu lub wypełnieniem formularza, serdecznie zapraszamy do konsultacji poprzez naszą infolinię, pocztę elektroniczną lub skorzystania z formularza kontaktowego.

  • 775 453 453
  • sklep@napad.pl
Formularz kontaktowy
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.