Zostań naszym partnerem B2B


  1. Zarejestruj konto firmowe w sklepie www.napad.pl i zyskaj dostęp do wysokich rabatów
  2. Opiekun handlowy dokona weryfikacji i aktywuje konto
  3. Otrzymasz powiadomienie o pomyślnej aktywacji konta w systemie

Korzyści z posiadania konta partnerskiego


  • Szybki kontakt z przypisanym opiekunem handlowym

  • Indywidualne rabaty uzależnione od poziomu współpracy

  • Dedykowany system ofertowy dla resellerów

  • Profesjonalne szkolenia i certyfikaty

  • Dostęp do pracowników wsparcia technicznego

  • Dostęp do materiałów marketingowych

  • Użyteczne subkonta dla pracowników

Strefa Dobrych Marek NAPAD.PL
Dahua Technology

Dahua Technology to jeden z największych producentów systemów zabezpieczeń na świecie. Dzięki rozbudowanym strukturom korporacyjnym oraz dużym nakładom finansowym na badania i rozwój, firma nieustannie ulepsza i projektuje nowoczesne rozwiązania i technologie pracy. Produkty sygnowane logiem Dahua to nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale również kompleksowa opieka sprzedażowa i projektowa, fachowa pomoc serwisowa oraz bogate zaplecze marketingowe.

Hikvision Digital Technology

Hikvision Digital Technology to jeden z największych na świecie dostawców rozwiązań dla monitoringu. Produkty firmy zapewniają optymalne bezpieczeństwo zarówno budynkom mieszkalnym, jak i obiektom użyteczności publicznej. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania przeznaczone do systemów monitoringu począwszy od przechwytywania obrazu, a skończywszy na zarządzaniu wideo. Hikvision to niezawodne w pracy i komfortowe w obsłudze systemy zabezpieczeń.

IPOX

IPOX to pełna panorama urządzeń do konstrukcji wizyjnych instalacji zabezpieczeń działających w technologii cyfrowej i analogowej, a także nowoczesne switche i konwertery sygnału, monitory oraz praktyczne akcesoria do obsługi i montażu urządzeń. Dzięki otwarciu na zmiany i stałym śledzeniu nowych trendów w branży marka ta dopasowuje swoje rozwiązania, aby mogły one stanowić niezawodne wsparcie w kwestii bezpieczeństwa w domu, w firmie i przestrzeni publicznej.

Satel

Satel to jeden z największych w Polsce producentów urządzeń do budowy systemów alarmowych. Specjalnością firmy jest projektowanie i produkcja elementów instalacji sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu oraz sygnalizacji pożarowej. Systemy alarmowe Satel to rozwiązania idealna dla domu, firmy i innych miejsc wymagających kompleksowej ochrony. Dzięki najwyższej jakości produktu oraz skoncentrowaniu na Kliencie Satel jest dziś marką rozpoznawaną na świecie.

Roger

Roger specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu i produkcji urządzeń do kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz systemów przeznaczonych dla zastosowań hotelowych. Oferta producenta zawiera również nowoczesne oprogramowanie umożliwiające precyzyjne i w pełni intuicyjne zarządzanie systemami bezpieczeństwa. Produkty firmy Roger wyróżniają się wysokim poziomem funkcjonalności, atrakcyjnym wzornictwem oraz niezawodnością pracy.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.