obserwuj

Pigtail optyczny FC/UPC SM 9/125 G652D 3m

Kod produktu: 4166FC/3

Pigtail światłowodowy, jednomodowy (SM) FC / UPC G652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: FC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • łączenie złącza: gwintowana tuleja
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • temperatura pracy: -40°C ~ +85°C
  • dostępna długość: 3m
obserwuj

Pigtail optyczny FC/UPC SM 9/125 G652D 3m

Kod produktu: 4166FC/3
4,18 zł
3,40 zł netto RABAT 0%

4,18 zł
49,20 zł
Długość
szt.
Powiadom o dostępności
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Produkty uzupełniające
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie os Jagiellońskie 19. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.