Brak w magazynie , sprawdź podobne produkty z kategorii Adaptery światłowodowe

Adapter wielomodowy OM1 / OM2 duplex SC/PC

  • adapter dla złącz: 2x SC/PC - 2x SC/PC
  • obsługa włókna: wielomodowe (MM - OM1/OM2)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • zaślepki transparentne (przeźroczyste)
  • średnica ferruli: 2.5mm
  • straty wtrąceniowe: <0.3dB
  • metalowe zatrzaski oraz kołnierz z otworami na śruby
  • temperatura pracy: -40°C ~ +80°C
  • wymiary: 25x27x9mm (szer./dł./wys.)
  • gwarancja: 24 miesiące
obserwuj

Adapter światłowodowy MM SC duplex

Kod produktu: 8035
2,46 zł
2,00 zł netto RABAT 0%

Powiadom o dostępności
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Produkty uzupełniające
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie os Jagiellońskie 19. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.