Dołącz do naszego zespołu!

U nas najważniejsi są ludzie - klienci i pracownicy. To dzięki nim firma osiąga zyski i istnieje na rynku już tyle lat.

Ciągle się rozwijamy, umacniamy naszą pozycję, gwarantujemy pewność pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń socjalnych. Stabilność zatrudnienia mogą potwierdzić nasi długoletni pracownicy, którzy stanowią większość całego zespołu.

Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. funkcjonuje na rynku systemów alarmowych, zabezpieczeń i monitoringu juz od 1999 roku. Nieprzerwanie podnosimy jakość oferowanych produktów oraz poziom obsługi klienta. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i importerów systemów zabezpieczeń i akcesoriów w Polsce. Nasza oferta dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz w internecie pod adresem www.napad.pl.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu aplikuj na poniższe ogłoszenia.

Dołącz do NAPAD.PL

Dostępne stanowiska

Zatrudnimy osobę do działu handlowego na stanowisko pracownika biura sprzedaży.
Lokalizacja: Boleń ul. Graniczna 4, 32-086 Węgrzce (Zobacz na mapie)

Zadania

Sprzedaż systemów alarmowych i telewizji przemysłowej, kontakt z klientem, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji sprzedażowych, monitorowanie stanów magazynowych i zamawianie towarów.

Wymagane umiejętności i cechy:

Dobra znajomość rynku zabezpieczeń, doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w młodym i kretywnym zespole. Rozwój osobisty poprzez udział w szkoleniach i kursach. Dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Początkowo umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę.

Informacje dodatkowe:

Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w siedzibie firmy po wcześniejszym uzgodnieniu odpowiedniego terminu.

Zatrudnimy osobę do pracy w dziale serwisowym do konfigurowania, testowania i naprawy urządzeń elektronicznych związanych z branżą systemów zabezpieczeń i automatyką budynkową.

Zadania

Przygotowanie, testowanie oraz konfiguracja urządzeń, diagnozowanie i naprawa usterek, pomoc w bieżących zadaniach działu serwisowego.

Wymagana znajomość podstaw elektrotechniki/elektroniki, zdolności manualne, umiejętność pracy zgodnie z zasadami serwisowymi, gotowość do nauki oraz chęć związania się z firmą z branży zabezpieczeń.

Dodatkowe zalety:

Wykształcenie techniczne, doświadczenie w pracy serwisanta urządzeń elektronicznych, uprawnienia SEP E1.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w młodym i kretywnym zespole. Dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Początkowo umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę.

Wybrane korzyści dla Ciebie

atrakcyjne
wynagrodzenie
umowa
o pracę
wolne
weekendy
wczasy
pod gruszą
dofinansowanie
multisport
Kawa, herbata
i napoje
Parking
firmowy
Brak
dress code'u

Administratorem Twoich danych jest Alarm-Tech spółka cywilna z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Dane zawarte w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane są przez Administratora w celu: (i) przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko na które aplikujesz – na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności art. 22 1 kodeksu pracy i aktów wykonawczych, a w zakresie wykraczającym poza dane wskazane w art. 221 kodeksu pracy na podstawie udzielonych zgód, oraz (ii) przeprowadzania przyszłych rekrutacji – na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody. Podanie przez Ciebie danych w zakresie wskazanym w art. 221 kodeksu pracy oraz aktach wykonawczych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.