Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Dołącz do naszego zespołu

U nas najważniejsi są ludzie - klienci i pracownicy. To dzięki nim firma osiąga zyski i istnieje na rynku już tyle lat.

Ciągle się rozwijamy, umacniamy naszą pozycję, gwarantujemy pewność pracy oraz szereg dodatkowych świadczeń socjalnych. Stabilność zatrudnienia mogą potwierdzić nasi długoletni pracownicy, którzy stanowią większość całego zespołu.

Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. funkcjonuje na rynku systemów alarmowych, zabezpieczeń i monitoringu juz od 1999 roku nieprzerwanie podnosząc jakość oferowanych produktów oraz poziom obsługi klienta. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i importerów systemów zabezpieczeń i akcesoriów w Polsce, oferta dostępna jest na stronie sklepu internetowego pod adresem www.napad.pl.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu aplikuj na poniższe ogłoszenia.

PRACOWNIK SERWISU, SERWISANT - POMOC TECHNICZNA

Pracownik Pomocy Technicznej - Systemy Zabezpieczeń, Alarmy, Kamery

Zatrudnimy osobę z Krakowa/okolic do pracy w dziale serwisowym w zakresie telefonicznego wsparcia ds. Systemów Zabezpieczeń.

Lokalizacja: Węgrzce/Boleń

Zakres obowiązków:

• telefoniczne i bezpośrednie wsparcie dla klientów w zakresie systemów zabezpieczeń

• pomoc techniczna dla innych działów firmy

Wymagane umiejętności:

• znajomość systemów alarmowych marki SATEL

• znajomość systemów kontroli dostępu marki ROGER

• znajomość systemów monitoringu wizyjnego IP (kamery, rejestratory)

• preferowane wykształcenie kierunkowe techniczne (informatyka/sieci)

• znajomość problemów sieci TCP/IP, LAN, WLAN, WAN

• znajomość komputera i obsługi administracyjnego systemu Windows

• umiejętność dostarczania rozwiązań problemów w zakresie urządzeń

• zdolności komunikacji i chęć pomagania klientom i współpracownikom

Oferujemy:

• praca w młodym i miłym zespole z możliwością rozwoju
• dużo pracy i adekwatne wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia pracy, szkolenia
• umowę o pracę (stałe zatrudnienie)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Informacje dodatkowe.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w siedzibie firmy po wcześniejszym uzgodnieniu odpowiedniego terminu.

Aplikuj na to stanowisko - wysyłając wiadomość na adres praca @ napad . pl

HANDLOWIEC - ŚWIATŁOWODY, URZĄDZENIA SIECIOWE IP/LAN
Zatrudnimy osobę do działu handlowego.

Zadania:
  • obsługa sprzedaży urządzeń światłowodowych
  • obsługa sprzedaży urządzeń sieciowych IP/LAN/WAN,
  • kontakt z klientem,
  • wsparcie techniczne klienta,
  • pozyskiwanie klientów.

Wymagane umiejętności i cechy:
  • znajomość sieci teleinformatycznych IP,
  • dobra znajomość rynku zabezpieczeń,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
  • praca w młodym i miłym zespole,
  • dużo pracy i adekwatne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę (stałe zatrudnienie),
  • pakiet świadczeń:
    • dofinansowanie do karty multisport,
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Wymagania co do zgłoszenia.
Osobę chętną do pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie wiadomości o tytule "CV_ImieNazwisko_handlowiec-ip". Przesłane CV musi zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

0

0
Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych