NVMS 2 - LogoNVMS (Network Video Monitoring System) to całkowicie darmowy i dostępny w polskiej wersji językowej program stworzony do pełnej kontroli i nadzoru nad systemami monitoringu wizyjnego. Aplikacja pozwala na przemienienie komputera PC (serwera) w rejestrator sieciowy o funkcjonalności bardzo zbliżonej do odpowiednika stacjonarnego.
 

Interfejs


Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi praca z aplikacją przebiega w sposób szybki i komfortowy. Oprogramowanie umożliwia zdalny podgląd obrazu z kamer, sterowanie funkcjonalnością kompatybilnych urządzeń oraz prowadzenie kompleksowego nadzoru ochranianego miejsca. 

 
Interfejs aplikacji IPOX NVMS 2

 
 

Funkcje detekcji i alarmu kamery w NVMS2

 

Alarmy wideo oraz systemy detekcji


Oprogramowanie NVMS 2.0 stwarza administratorowi systemu zabezpieczeń możliwość do kreacji profesjonalnego stanowiska zarządzającego monitoringiem przy wykorzystaniu bogatych właściwości inteligentnych alarmów wideo oraz zaawansowanego mechanizmu detekcji ruchu. 

  
 

Obsługa kamer obrotowych PTZ


Przy wykorzystaniu aplikacji Network Video Monitoring System możliwa jest również pełna kontrola nad kamerami szybkoobrotowymi PTZ. Sposobność do podglądu obrazu, swobodnego sterowania położeniem oraz konfiguracji parametrów kamer w jeszcze większym stopniu ułatwia obsługę urządzeń i zapewnia komfort pracy z systemem monitoringu.

 

Sterowanie kamerami PTZ na komputerze z NVMS 2

 
 

Wirtualne e-mapy z kamerami w programie do monitoringu NVMS  2.0

 

Wirtualne mapy


Oprogramowanie IPOX NVMS2.0 daje użytkownikom szansę na zaawansowaną kontrolę struktur monitoringu. Dzięki funkcji wirtualnych map istnieje możliwość tworzenia w własnych widoków obserwacji, zawierających plany i mapy z otoczenia monitorowanych obiektów. Planistyczny podgląd wielu kamer z ich lokalizacją ułatwia wizualizację i zarządzanie systemem bezpieczeństwa.

 
 

Dodatkowe funkcje


NVMS2 to aplikacja, która nie tylko wyróżnia się prostym i czytelnym interfejsem graficznym, ale również olbrzymimi możliwościami konfiguracyjnymi. Szereg dodatkowych funkcji pozwala na tworzenie harmonogramów pracy, zadań wyświetlania, jak również ustanawiania powiadomień dźwiękowych, alertów email, itd.

 

Harmonogram pracy kamer w aplikacji IPOX NVMS-2

 

NVMS 2 stanowi skuteczne narzędzie do pracy z każdym systemem telewizji dozorowej. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest współpraca również z urządzeniami różnych producentów m.in. IPOX, Hikvision, Dahua, Onvif. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na zastąpienie wiele programów zarządzających jedną, wspólną aplikacją kliencką NVMS. Protokoły firm trzecich zostały zaimplementowane z myślą o integracji istniejących systemów, w sytuacji gdy system będzie dalej rozwijany w oparciu o produkty marki IPOX. Zgodnie z warunkami licencji oprogramowanie NVMS 2.0 jest dedykowane do produktów marki IPOX. Obsługa urządzeń innych producentów nie jest gwarantowana i nie może być przedmiotem jakichkolwiek roszczeń. Wsparcie techniczne do urządzeń firm trzecich nie jest udzielane.

Galeria aplikacji

Okno główne NVMS 2 Interfejs NVMS2 Sterowanie kamerą PTZ w NVMS-2 Podgląd kamer monitoringu w NVMS_2
Nagrywanie obrazu z detekcji ruchu w NVMS2.0 Harmonogram monitoringu w aplikacji Network Video Surveillance System 2 Alarmy i detekcja ruchu w monitoringu - IPOX NVMS 2.0 Interaktywne mapy kamer w oprogramowaniu IPOX NVMS v2 Lite
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.