Konfigurator światłowodu

Zaprojektuj swój patchcord światłowodowy z intuicyjnym konfiguratorem!

W szybki i łatwy sposób stwórz ofertę wraz z wyceną gotowego przewodu optycznego wskazując pożądane cechy jak: rodzaj , długość kabla, typ i ilość złączy, sposób zarobienia oraz inne usługi.

Postępując krok po kroku określając pojawiające się parametry, opracuj projekt przewodu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Wszystkie patchcordy światłowodowe zamówione poprzez konfigurator wykonane są z najwyższą starannością przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.