Zabezpieczenie działki

"Zabezpieczenie działki"Każdy kto posiada własną działkę martwi się czy nie zostanie ona okradziona z pozostawionych tam narzędzi i sprzętu. Dlatego chcielibyśmy wyjść na przeciw temu i zaproponować Państwu zabezpieczenie.


Zabezpieczenie działki składa się z wielu elementów. Chcielibyśmy Państwu przybliżyć podstawowe cechy tych urządzeń. Chcielibyśmy także pokazać jak duże posiadają możliwości, które chronią działkę. Mamy nadzieje, że omówione urządzenia zapewnią Państwu spokój, poczucie bezpieczeństwa i komfort .

   


Centrala alarmowa


Centrala alarmowa
jest sercem całego systemu alarmowego. Opowiada ona za funkcjonalnośc całego układu. Nowoczesne centrale pozwalają stworzyć nie tylko niezawodny system alarmowy, ale i wykorzystać dodatkowe funkcje, które są bardzo przydatne w codziennym życiu. Niektóre centrale posiadają zalety bezprzewodowej komunikacji, to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wykonywanie tradycyjnej instalacji jest utrudnione. W naszej ofercie posiadamy także prostsze urządzenia, które można zastosować w przypadku, gdzie nie potrzebujemy funkcjonalnych central alarmowych. Takie urządzenia są proste w obsłudze oraz praktycznie bezawaryjne.

    
 
 Manipulatory

Kolejnym bardzo ważnym elementem zabezpieczenia domu są manipulatory. To urządzenia, które służą do codziennej obsługi systemu alarmowego. Manipulatory wykorzystują system haseł, cyfr stanowiących klucz do systemu, wpisywanych przy pomocy klawiatury. W przypadku, kiedy mamy do czynienia z centralami bardziej funkcjonalnymi, wtedy manipulatory mogą być również wykorzystywane do sterowania innych urzadzeń podłączonych do systemu, na przykład klimatyzatorem lub roletą. Manipulatory LCD są bardzo łatwe w obsłudze i komunikują się z użytkownikiem przy pomocy przejrzystego i bardzo funkcjonalnego menu. Natomiast manipulatory typu LED także zapewniają obsługę podstawowych funkcji, jednak te rzadziej używane wymagają zapamiętania kombinacji sterujących i znaczenia poszczególnych wskaźników. Manipulatory różnią się między sobą wielkością, kształtem, podświetlaniem. Dlatego też istnieje możliwość wybrania manipulatora z wielu modeli, który będzie pasować idealnie w Państwa biurze.

    
 
 Sygnalizatory

Sygnalizatory pełnią w systemie alarmowym szczególną funkcje. Dzielą się na zewnętrzne i wewnętrzne. Sygnalizatory zewnętrzne mają za zadanie zniechęcić intruzów przed wtargnięciem do firmy bądź biura chronionego systemem alarmowym. Przede wszystkim w sytuacji alarmowej powinny głośnym dźwiękiem i błyskającym światłem odstraszyć nieproszonych "gości", a także przyciągnąć uwagę otoczenia. Natomiast jeśli chodzi o sygnalizatory wewnętrzne to ich rola jest wypełnienie pomieszczeń głośnym dźwiękiem nieprzyjemnym dla ucha do granic bólu. Taki sygnalizator ma za zadanie zmusić intruza do opuszczenia budynku. Sygnalizatory są dokładnie zabezpieczone przed próbami sabotażu i ingerencją ludzi z zewnątrz. Urządzenia są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. W ofercie posiadamy sygnalizatory różniące się między sobą kolorami obudowy, kształtem, wielkością i poziomem zabezpieczeń.

   Czujki

Podstawowym elementem systemu alarmowego są czujniki ruchu. Ich rolą jest przekazanie informacji do centrali alarmowej o zaistniałym zdarzeniu, na przykład wykryciu ruchu wewnątrz pomieszczenia, bądź otwarciu okna. Posiadamy dużą gamę tych urządzeń. Najbardziej popularnymi są czujniki podczerwieni PIR, a także dualne, które łączą w sobie dwie technologie - podczerwieni i mikrofalową. Powinno się montować tylko czujki wysokiej klasy, które nie powodują fałszywych alarmów, bądź w ogóle nie reagują na zagrożenie. Natomiast jeżeli chodzi o montaż czujników tam, gdzie znajdują się domowe zwierzęta, takie jak pies czy kot, należy wybrać specjalny rodzaj. Są to urządzenia, które posiadają wszystkie zalety podstawowych modeli i dodatkowo przystosowane do obecności zwierząt domowych. Nasza oferta, jeśli chodzi o czujniki jest bardzo bogata. Posiadamy różnego rodzaju urządzenia tego typu, począwszy od wielkości, kształtu, a skończywszy na parametrach technicznych.

      

Data publikacji: 2009-02-12
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.