Wideodomofony IP

Znaleziono produktów:

Bezpieczeństwo i wygoda na najwyższym poziomie dzięki wideodomofonom

Wideodomofony stanowią niezastąpiony element systemów zabezpieczeń domów jednorodzinnych oraz rozległych aplikacji obejmujących swym zasięgiem całe kompleksy obiektów mieszkalnych. Wideo domofony zapewniają mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo w dostępie i kontroli wejścia na teren ochranianych obiektów. Dwukierunkowa komunikacja głosowa oraz bezpośredni wgląd w kamery umieszczone w stacjach bramowych pozwalają na szczegółową identyfikację osób odwiedzających.

Profesjonalne wideodomofony gwarantują czytelny monitoring i stałą archiwizację zdjęć i nagrań z kamer oraz zapewniają możliwość personalizacji systemu przy pomocy całego katalogu funkcji dodatkowych. Dzięki zaawansowanym technologiom w komunikacji oraz praktycznym rozwiązaniom użytkowym możliwe jest zwiększenie komfortu obsługi domofonu oraz dostosowanie kształtu i właściwości instalacji do indywidualnych potrzeb użytkownika. Duży potencjał konfiguracji systemu, jak również różnorodność funkcjonalna rozbudowanej oferty urządzeń to zalety najnowszej generacji systemów wideodomofonowych w technologii IP.

Główna funkcjonalność wideodomofonów IP

podgląd obrazu z kamer CCTV IP

współpraca z rejestratorami IP

zapis nagrań na karcie i serwerze FTP

obsługa wydajnej kompresji danych

Obsługa połączeń P2P

Dostęp do usługi DDNS

obsługa zasilania w technologii PoE

komunikacja Wi-Fi (wybrane modele)

sterowanie dwoma elktrozaczepami

integracja z kontrolą dostępu

obsługa kart zbliżeniowych

obsługa wejść/wyjść alarmowych

zdalny dostęp z urządzeń mobilnych

przekierowanie rozmów

Komunikacja między stacjami wewnętrznymi

wielojęzyczny interfejs użytkownika

Wideodomofony IP, dzięki obsłudze protokołu sieciowego, pozwalają na ustanowienie połączenia z urządzeniem końcowym za pomocą komputera lub telefonu z dedykowaną aplikacją. Zdalny podgląd wideodomofonu z dowolnego miejsca na świecie pozwala na błyskawiczną kontrolę dostępu, w tym na sprawdzenie, co w danym momencie dzieje się przy wejściu na naszą posesję. Warto zaznaczyć, iż możliwości takie zapewnia nie tylko wideodomofon bezprzewodowy, ale również jego tradycyjny odpowiednik. Przy pomocy sieci możliwe jest m.in. przekierowanie połączenia od osoby wywołującej nasz domofon, zdalne otwarcie furtki, sterowanie napędem bramy wjazdowej, a także pozostawienie wiadomości dla osób odwiedzających i bieżące otrzymywanie powiadomień systemowych.

Interkomy IP posiadają również tę zaletę, iż można je w szybki i łatwy sposób zintegrować z monitoringiem CCTV oraz strukturami SSWIN, dzięki czemu uzyskujemy nowe narzędzia do zabezpieczenia naszej posesji. Wideodomofony sieciowe gwarantują sprawny montaż i wstępną konfigurację systemu, możliwość modernizacji i skalowalność instalacji, stabilną pracę w dzień i w nocy, zaawansowane zarządzanie dostępną funkcjonalnością oraz zdalny dostęp i mobilność. Wymienione powyżej zalety stanowią optimum do komfortowej obsługi urządzeń oraz efektywnej pracy systemu. Wybór konkretnego typu domofonu zależy od indywidualnych preferencji użytkownika, w tym chęci wykorzystania unikalnych rozwiązań użytkowych. Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych cech wyróżniających w ramach oferty konkretnych producentów systemów wideodomofonowych.

Wideodomofony Hikvision

Wideodomofony sygnowane logiem Hikvision umożliwiają realizację systemów kontroli wejścia o wielkości i charakterze dopasowanym do potrzeb konkretnego użytkownika. Urządzenia wyróżniają się wysokiej klasy przetwornikami obrazu do płynnej rejestracji nagrań wysokiej rozdzielczości, możliwością synchronizacji instalacji z segmentem urządzeń alarmowych, jak i obsługą rozwiązań z zakresu kontroli dostępu. Oferta producenta otwiera dostęp zarówno do systemów jednoabonentowych, wideodomofonów dwurodzinnych, jak również konfiguracji przeznaczonych dla większych grup odbiorców. Zaawansowana funkcjonalność każdego z urządzeń prezentowana jest użytkownikowi w przejrzystym menu graficznym. Intuicyjny sposób obsługi oprogramowania sprawia, że sterowanie i konfiguracja wideodomofonu Hikvision przebiega w sposób szybki i sprawny.

Cechy wyrózniające:

 • Obsługa protokołu SIP (wszystkie monitory, stacje bramowe seria D)
 • Możliwość budowy systemu modułowego według własnych potrzeb
 • Możliwość integracji z zaawansowanym systemem kontroli dostępu Hikvision
 • Obsługa kontrolera windy Hikvision

Aplikacje

 • Widnows: IVMS-4200, SADP
 • Android: Hik-Connect
 • iOS: Hik-Connect
Wideodomofony Hikvision

Dzięki rozbudowanym narzędziom dodatkowym możliwa jest m.in. selektywna archiwizacja i zarządzanie nagraniami, odtwarzanie wcześniej zdefiniowanych komunikatów audiowizualnych, wyznaczenie profilu i godzin aktywności domofonu, jak również inteligentny rozdział połączeń, programowanie zdarzeń i wiele więcej. Zdalny dostęp i sterowanie wideodomofonem przez smartphone lub komputer, jak również duży potencjał integracji i rozbudowy systemu zapewniają zaawansowaną personalizację instalacji i przekładają się na zadowolenie, komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

Wideodomofony Dahua

Dahua tworzy wideodomofony zewnętrzne o elastycznej funkcjonalności, która dorównuje oczekiwaniom zróżnicowanych profili użytkowników końcowych. Jednym z atutów oferty producenta jest możliwość swobodnego projektowania i rozbudowy struktur instalacji w oparciu o autonomiczne urządzenia dodatkowe. W zależności od potrzeb, funkcjonalność domofonu ukształtować można przy pomocy dedykowanych modułów rozszerzeń o różnorodnych właściwościach. Dostępne są urządzenia zwiększające liczbę lokatorów objętych zasięgiem pracy systemu, moduły zapewniające obsługę kart zbliżeniowych, jednostki wyposażone w zamki szyfrowe oraz czytniki linii papilarnych. Wideodomofon modułowy to dobry sposób na osiągnięcie tych rozwiązań użytkowych, na których najbardziej nam zależy. Niezależnie jednak od preferencji, stacje bramowe marki Dahua wyróżniają się wysoką jakością wykonania i gwarantują niezawodną pracą w zmiennych warunkach pogodowych.

Cechy wyrózniające:

 • Możliwość budowy systemu modułowego według własnych potrzeb
 • Praca w oparciu o protokół SIP 2.0
 • Obsługa protokołu ONVIF
 • Autonomiczna praca jednostek jednorodzinnych i modułowych

Aplikacje

 • Windows: DSSExpress, VDP Config
 • Android: DMSS
 • iOS: DMSS
Wideodomofony Dahua

Zdalny monitoring bramy wejściowej oraz sterowanie stanem otwarcia zamka realizowane jest przez eleganckie monitory dotykowe wyposażone w przejrzysty interfejs graficzny. Monitor wideodomofonowy Dahua umożliwia dopasowanie pracy systemu do własnych potrzeb użytkownika. Realne jest określenie m.in. godzin obowiązywania ciszy nocnej, sposobu dystrybucji automatycznych wiadomości zwrotnych, jak i przekierowanie połączeń przychodzących. Sposobność do integracji wideodomofonu z elementami instalacji alarmowych dodatkowo zwiększa katalog możliwych zastosowań systemu. Zdalny dostęp i intuicyjne sterowanie wideo domofonem zapewniają dedykowane aplikacje przeznaczone na komputer i urządzenia mobilne.

Wideodomofony VIDOS ONE

VIDOS ONE to system wideodomofonowy oparty na technologii IP Modułowa konstrukcja to doskonałe rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Pozwala na stworzenie własnej, najlepszej wersji zestawu doskonale dopasowanej do charakterystyki i potrzeb konkretnej instalacji, a także do indywidualnych upodobań domowników. System jest bardzo elastyczny i umożliwia korzystanie z zaawansowanych funkcji w integracji z innymi systemami bezpieczeństwa takimi jak SSWiN, kontrola dostępu czy telewizja przemysłowa CCTV. Vidos One sprawdza się doskonale jako samodzielny system wideodomofonowy do małych instalacji jedno i kilkurodzinnych, jest jednocześnie kompleksowym rozwiązaniem dla złożonych instalacji osiedlowych z obsługą wielu wejść wraz z portiernią. Intuicyjna aplikacja mobilna dla użytkowników zapewnia komfort zdalnego korzystania z wideodomofonu z możliwością podglądu i rejestracji obrazu. Dla osób zarządzających systemem przygotowany został polskojęzyczny program komputerowy, który pozwala na zdalne konfigurowanie i zarządzanie w pełnym zakresie. Kompatybilność wszystkich elementów w połączeniu z możliwością integracji z systemami automatyki budynkowej i mobilnym zarządzaniem stawiają Vidos One na najwyższym podium wśród tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

Cechy wyrózniające:

 • Możliwość budowy systemu modułowego według własnych potrzeb
 • Modułowa konstrukcja
 • Możliwość integracji z systemami automatyki budynkowej

Aplikacje

 • Windows: VIDOS ONE PC
 • Android: VIDOS ONE
 • iOS: VIDOS ONE
Wideodomofony VIDOS ONE

Aby uzyskać możliwie największą efektywność pracy wideodomofonu należy przy jego wyborze określić potrzeby i oczekiwania użytkowników względem systemu oraz dopasować jego funkcjonalność do podstawowych cech docelowego miejsca instalacji, takich jak wielkość i lokalizacja obiektu, charakter ochranianej posesji oraz katalog potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa.

Nie wiesz jaki wideodomofon IP wybrać?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj fachową poradę.

510 257 272

Kamil Krupa

wideodomofonyip@napad.pl

Autoryzowana dystrybucja systemów zabezpieczeń

Jako największy dystrybutor systemów zabezpieczeń w Polsce zapewniamy naszym Klientom łatwy dostęp do rozbudowanej oferty producentów oraz kompletnego wachlarza usług wsparcia procesu sprzedażowego i opieki posprzedażowej. Decydując się na zakup w naszym sklepie zyskujesz nie tylko gwarancję otrzymania sprawdzonego i oryginalnego produktu, ale otrzymujesz dodatkowo pewność kompleksowego wsparcia produktowo-technicznego ze strony naszych specjalistów. Wybierz rzetelnego partnera w biznesie - kupuj w NAPAD.PL!

Dostępność towaru
Pełna gwarancja
Doradztwo produktowe
Pomoc techniczna
Opieka serwisowa
Materiały reklamowe
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.