Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Kabel światłowodowy S-QOTKSdD AirFlow SM 4J G657A2 Drop PU

Kod produktu: 3507/4
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Kabel światłowodowy S-QOTKSdD AirFlow SM 4J G657A2 Drop PU
  • 1,48 zł
  • 1,20 zł
     netto
m.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Produkty uzupełniające:

Kabel optyczny, uniwersalny Drop S QOTKSDD AirFlow

  • włókna jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.657A2 (promień gięcia - min. 7.5mm)
  • dostępna ilość włókien: 4J, 8J, 12J
  • elementy wzmacniające: włókna aramidowe
  • odporność na: promieniowanie UV, warunki atmosferyczne
  • maksymalna siła naciągu: 800N
  • powłoka: poliuretan (PU) - kolor czarny
  • przystosowany do instalacji:
    • wewnątrzbudynkowej
    • w sieciach napowietrznych (przęsła 80m ~ 100m)
    • w systemach kanalizacyjnych
  • temperatura użytkowania: -20°C ~ +70°C
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • średnica zewnętrzna kabla: 3.4mm

 

Budowa kabla światłowodowego S-QOTKSdD.  

Charakterystyka kabla

S-QOTKSdD AirFlow to uniwersalny kabel światłowodowy typu drop do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Powłoka zewnętrzna (grubość około 0,7 mm) została wykonana z poliuretanu, jest odporna na promieniowanie UV i negatywny wpływ warunków atmosferycznych. Oferowany produkt wyposażony jest w włókna typu G.657.A2 pokryte różnokolorowym lakierem (bez tub). Włókno 657.A2 wyróżnia się lepsza giętkością niż 652.D, dlatego też z powodzeniem może być wykorzystywane również wewnątrz budynków mieszkalnych w miejscach, w których kabel trzeba przeprowadzić np. wzdłuż ściany. Światłowód wyróżnia się niewielką średnicą zewnętrzną (3.4mm). Kabel wzmocniony został dużą ilością włókien aramidowych (9 den), maksymalna siła naciągu (chwilowa / instalacyjna) wynosi 800N.

 

     
     

Włókno jednomodowe

Włókna jednomodowe cechuje niska dyspersja i tłumienność, dzięki czemu nadają się do transmisji na duże odległości. Ze względu na minimum tłumienności w telekomunikacji do przesyłu używa się fal o długości 1550 nm (III okno transmisyjne) i 1310 nm (II okno transmisyjne). Światłowody jednomodowe umożliwiają transmisję w technologii xWDM, co pozwala na osiągnięcie przepływności rzędu Tbit/s.

 

  Przepływ strumienia świetlnego w światłowodzie jednomodowym.

Główne cechy

Ilość włókien 4J 8J 12J
Rodzaj włókna G.657A2 G.657A2 G.657A2
Średnica kabla 3.4mm 3.4mm 3.4mm
Waga (kg/km) 11.5 11.5 11.5

 

Parametry wytrzymałościowe

  4J 8J 12J
Wytrzymałość na zgniatanie 500N/100mm 500N/100mm 500N/100mm
Wytrzymałość na skręcanie < 1000 cykli, 360° < 1000 cykli, 360° < 1000 cykli, 360°
Minimalny promień gięcia przewodu 7.5mm 7.5mm 7.5mm
Odporność na wnikanie wody 3m słup wody przez 24h 3m słup wody przez 24h 3m słup wody przez 24h
Temperatura pracy -25°C ~ +70°C -25°C ~ +70°C -25°C ~ +70°C

 



Zastosowanie kabla optycznego

Uniwersalny kabel światłowodowy S-QOTKSdD AirFlow to profesjonalne rozwiązanie transmisji danych, prowadzonych drogą optyczną. Wykorzystywany w licznych przedsięwzięciach sieciowych, gdzie ważną rolę odgrywa szybkość oraz ochrona przesyłu informacji na dużą odległość. Doskonale nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, w systemach napowietrznych oraz do układania w kanalizacjach.

 

  Przykładowe zastosowanie przewodu S-QOTKSdD.
Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję