Oprogramowanie klienckie iVMS-4200


Oprogramowanie serii iVMS-4200 przeznaczone jest do konfiguracji i zarządzania urządzeniami Hikvision w sposób zunifikowany i intuicyjny, w tym wybranymi switchami, rejestratorami DVR, NVR, kamerami IP, wideodomofonami, urządzeniami alarmowymi i kontroli dostępu oraz urządzeniami pamięci masowej, zapewniając takie funkcjonalności jak: zarządzanie topologią sieci, podgląd na żywo, odtwarzanie, nagrywanie, wyszukiwanie, konfigurację parametrów urządzeń i inne. Program jest bezpłatny oraz posiada przyjazny interfejs w języku polskim.

Program iVMS-4200 rekomendujemy pobierać z portalu Hikvision Europe lub oficjalnej strony Hikvision.

Bezpłatne oprogramowanie iVMS 4200 dostępne na różne systemy operacyjne.

Program iVMS-4200 do pobrania


Interfejs programu iVMS-4200


Filmy instruktażowe programu iVMS-4200


Jak dodać urządzenie Hikvision do programu iVMS-4200?

Playlista filmów instruktażowych dotyczących programu iVMS-4200.

Archiwalne wersje programu iVMS-4200


Starsze wersje oprogramowania iVMS-4200 można pobrać bezpośrednio z portalu Hikvision Europe.

Oficjalny dystrybutor Hikvision


Sklep Napad.pl jako oficjalny dystrybutor firmy Hikvision w Polsce zapewnia naszym Klientom łatwy dostęp do rozbudowanej oferty producenta oraz kompletnego wachlarza usług wsparcia procesu sprzedażowego i opieki posprzedażowej. Decydując się na zakup w naszym sklepie zyskujesz nie tylko gwarancję otrzymania sprawdzonego i oryginalnego produktu, ale otrzymujesz dodatkowo pewność kompleksowego wsparcia produktowo-technicznego ze strony naszych specjalistów. Jako oficjalny partner Hikvision naszym celem jest dystrybucja urządzeń i akcesoriów, którą kierujemy do klientów indywidualnych, instalatorów, a także firm, agencji ochrony oraz podmiotów użyteczności publicznej. Wybierz rzetelnego partnera w biznesie - kupuj w NAPAD.PL!

Napad.pl oficjalnym dystrybutorem produktów Hikvision.
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.