Are you sure you want to remove product from shopping basket?

Are you sure you want to remove all products from shopping basket?

Products found: 7
Clear filters

show filters hide filters

Code: 9244

Media konwerter IPOX MC201GE

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy
  • rodzaj złącza: wymienny moduł SFP
  • zasięg:
    • optyczny: zależny od modułu SFP
    • LAN: 150m 
  • przepustowość: 1.25Gbps
  • szybkość transmisji: zależna od modułu SFP
  • interfejs:
    • 1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDIX)
    • 1x slot SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
  • rodzaj transmisji: Half/Full Duplex 
  • sygnalizacja optyczna LED
  • współpraca z panelem MIT B1
  • zabezpieczenia: ESD
  • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
Compare Watch
Gigabitowy media konwerter MC201GE
  • € 42,77
  • € 34,77
     net
pcs.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
IPOX
Bulky product In-store pickup only
Gigabitowy media konwerter MC201GE
Gigabitowy media konwerter MC201GE
Code: 9244
Rodzaj światłowodu: Jedno lub wielomodowy, Rodzaj złącza: 1x SFP, Rodzaj portów: 1000Mbps, IPOX
  • € 42,77
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Gigabitowy media konwerter MC201GE
Rodzaj światłowodu: Jedno l...
€ 42,77
€ 34,77
 net
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Compare Watch
Code: 6319

Media konwerter TP-LINK MC-220L

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy
  • rodzaj złącza: wymienny moduł SFP
  • zasięg:
    • optyczny: zależny od modułu SFP
    • LAN: 100m
  • długość fali: w zależności od użytego modułu SFP
  • interfejs:
    • 1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX)
    • 1x slot SFP (1000Mbps)
  • rodzaj transmisji: Half/Full Duplex
  • sygnalizacja optyczna LED
  • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
Compare Watch
Gigabitowy media konwerter MC220L
  • € 16,68
  • € 13,56
     net
pcs.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
TP-LINK
Bulky product In-store pickup only
Gigabitowy media konwerter MC220L
Gigabitowy media konwerter MC220L
Code: 6319
Rodzaj światłowodu: Jedno lub wielomodowy, Rodzaj złącza: 1x SFP, Rodzaj portów: 1000Mbps, TP-LINK
  • € 16,68
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Gigabitowy media konwerter MC220L
Rodzaj światłowodu: Jedno l...
€ 16,68
€ 13,56
 net
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Compare Watch
Code: 7025

Media konwerter TP-LINK MC-210CS

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy
  • rodzaj złącza: 2x SC
  • zasięg:
    • optyczny: 15km
    • LAN: 100m
  • długość fali: 1310nm
  • interfejs:
    • 1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX)
    • 1x port SC/UPC (1000Mbps)
  • rodzaj transmisji: Full Duplex
  • sygnalizacja optyczna LED
  • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
Compare Watch
Gigabitowy media konwerter MC210CS
  • € 30,12
  • € 24,49
     net
pcs.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
TP-LINK
Bulky product In-store pickup only
Gigabitowy media konwerter MC210CS
Gigabitowy media konwerter MC210CS
Code: 7025
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy, Rodzaj złącza: 2x SC, Rodzaj portów: 1000Mbps, TP-LINK
  • € 30,12
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Gigabitowy media konwerter MC210CS
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy
€ 30,12
€ 24,49
 net
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Compare Watch
Code: 7268

Panel MIT B1

  • montaż w szafie RACK 19"
  • możliwość montażu do 16 urządzeń
  • łatwy montaż / demontaż 
  • wysokość: 2U
  • kolor: czarny
  • współpraca:
    • urządzenia do transmisji po skrętce
Compare Watch
Panel MIT-B1
  • € 41,42
  • € 33,68
     net
pcs.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
IPOX
Bulky product In-store pickup only
Panel MIT-B1
Panel MIT-B1
Code: 7268
Wysokość: 2U, Rozmiar szafy: 19", Sposób montażu: Poziomy, IPOX
  • € 41,42
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Panel MIT-B1
Panel MIT-B1
(Code: 7268)
Wysokość: 2U
€ 41,42
€ 33,68
 net
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Compare Watch
Code: 6346

Obudowa konwerterowa TPLink TLMC 1400

  • montaż do szafy typu RACK 19"
  • ilość slotów pod media konwertery: 14
  • opcjonalny zasilacz zapewnia ciągłą pracę urządzeń
  • chłodzenie urządzenia zapewniają znajdujące się na tylnym panelu dwa wewnętrzne wentylatory
  • izolacja elektryczna każdego wejścia na konwertery
  • zabezpieczenie nadnapięciowe i nadprądowe
  • wymiary: 482 x 309 x 86mm
Compare Watch
Obudowa konwerterowa TP-Link TL-MC1400
  • € 183,70
  • € 149,35
     net
pcs.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
TP-LINK
Bulky product In-store pickup only
Obudowa konwerterowa TP-Link TL-MC1400
Obudowa konwerterowa TP-Link TL-MC1400
Code: 6346
TP-LINK
  • € 183,70
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Obudowa konwerterowa TP-Link TL-MC1400
€ 183,70
€ 149,35
 net
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Compare Watch
out of stock
Code: 6737

Media konwerter TP-LINK MC-112CS

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy
  • rodzaj złącza: 1x SC
  • technologia WDM
  • zasięg:
    • optyczny: 20km
    • LAN: 100m
  • długość fali: 
    • TX: 1310nm
    • RX: 1550nm
  • interfejs:
    • 1x port RJ45 (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
    • 1x port SC/UPC
  • rodzaj transmisji: Half/Full Duplex
  • sygnalizacja optyczna LED
  • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
Compare Watch
Media konwerter MC112CS
  • € 24,48
  • € 19,90
     net
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Notify when available
TP-LINK
Bulky product In-store pickup only
Media konwerter MC112CS
Media konwerter MC112CS
out of stock
Code: 6737
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy, Rodzaj złącza: 1x SC, Rodzaj portów: 10/100Mbps, Technologia WDM, TP-LINK
  • € 24,48
Notify when available
out of stock
Media konwerter MC112CS
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy
€ 24,48
€ 19,90
 net
Notify when available
Compare Watch
out of stock
Code: 6967

Media konwerter TP-LINK MC-111CS

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy
  • rodzaj złącza: 1x SC
  • technologia WDM
  • zasięg:
    • optyczny: 20km
    • LAN: 100m
  • długość fali: 
    • TX: 1550nm
    • RX: 1310nm
  • interfejs:
    • 1x port RJ45 (10/100Mbps, Auto MDI/MDX)
    • 1x port SC/UPC
  • rodzaj transmisji: Half/Full Duplex
  • sygnalizacja optyczna LED
  • prosta instalacja i obsługa (plug and play)
Compare Watch
Media konwerter MC111CS
  • € 24,48
  • € 19,90
     net
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Notify when available
TP-LINK
Bulky product In-store pickup only
Media konwerter MC111CS
Media konwerter MC111CS
out of stock
Code: 6967
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy, Rodzaj złącza: 1x SC, Rodzaj portów: 10/100Mbps, Technologia WDM, TP-LINK
  • € 24,48
Notify when available
out of stock
Media konwerter MC111CS
Rodzaj światłowodu: Jednomodowy
€ 24,48
€ 19,90
 net
Notify when available
Compare Watch
end of product list
Mediakonwertery

Wykorzystanie w instalacji telewizji przemysłowej transmisji po skrętce pozwala ominąć wiele barier mogących pojawić się w trakcie  projektowania systemu monitoringu opartego na standardowych rozwiązaniach bazujących na kablach koncentrycznych. Transfer sygnału z kamer za pośrednictwem transmisji video UTP charakteryzuje się szybkim przepływem danych oraz możliwością skutecznego dostarczenia sygnału na odległości większe, niż te, które oferowane są przez zwykłe przewody CCTV.

Indywidualne potrzeby i wymagania bezpieczeństwa ochranianego miejsca mogą stwarzać konieczność zastosowania bezpieczniejszej i wydajniejszej metody transmisji danych, jaką jest transmisja światłowodowa.

Profesjonalny monitoring bazujący na kamerach przemysłowych i rejestratorach cyfrowych DVR wymaga zastosowania urządzeń gwarantujących szybki i niezakłócony przesył obrazu z kamer nawet na duże odległości. Dostosowanie komunikacji po skrętce do przesyłu za pomocą przewodów światłowodowych umożliwiają mediakonwertery.

Media konwertery to urządzenia stosowane w transmisji światłowodowej do przekształcania sygnału przekazywanego za pomocą skrętki UTP i przystosowaniu go do potrzeb transferu z wykorzystaniem przewodów światłowodowych. Rozwiązanie to pozawala zarówno na dostarczanie obrazu z kamer do monitoringu i sygnałów audio, ale również przekazywania informacji służących do sterowania kamerami obrotowymi, a także sygnału pochodzącego z urządzeń systemu alarmowego.

Zaletą mediakonwerterów jest umożliwienie efektywnej komunikacji na odległość nawet 40km przy zapewnianiu szybkiej prędkości wysyłanych danych. Łatwą instalację i komfortową obsługę gwarantuje zastosowany w urządzeniach standard plug and play, który zapewnia bezproblemowe funkcjonowanie mediakonwerterów z każdym urządzeniem współpracującym.

Zrealizowanie systemu telewizji przemysłowej przy użyciu transmisji światłowodowej i mediakonwerterów pozwoli uzyskać wysokiej jakości monitoring, który swym zasięgiem obejmuje nawet wiele odległych od siebie punktów obserwacyjnych.

Your basket Order processing Data verification Confirmation

Your shopping basket is empty

New customer registration

Discover the benefits of registering a new account in our shop:

    • Technical and customer support

    • Immediate contact with our personnel

    • Easy buying process

    • Access to certificates and
      technical manuals

    • Access to useful applications

    • Access to wholesale prices

    • Access to advertising materials

This website uses cookies in order to deliver necessary services and in accordance with Cookie Policy. You can set the cookie store and access rules in your browser settings. I accept
//