Wideodomofony IP Dahua + prezentacja systemów alarmowych

Warsztaty techniczne systemów wideodomofonowych IP Dahua + prezentacja systemów alarmowych Dahua
Boleń ul. Graniczna 4, 32-086 Węgrzce
25.06.2024
9:30 - 15:00
Liczba miejsc jest ograniczona (dostępne tylko 8 stanowisk). Istnieje jednak możliwość rejestracji dwóch osób z jednej firmy na jednym stanowisku szkoleniowym. W tym przypadku prosimy o nie korzystanie z formularza zgłoszeniowego tylko bezpośredni kontakt z nami drogą mailową lub telefoniczną.

UWAGA! Każdy z uczestników szkolenia powinien dysponować własnym laptopem (+ ładowarka) z gniazdem LAN i z wgranym aktualnym programem ConfigTool.

25 czerwca w centrali firmy Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń zorganizowane zostaną warsztaty dla instalatorów prowadzone przez eksperta technicznego firmy Dahua Technology. Tematem spotkania będzie budowa i konfiguracja systemów wideodomofonowych IP. Szkolenie podzielone zostanie na część teoretyczną oraz warsztaty praktyczne. W części teoretycznej oprócz zaprezentowania oferty produktowej, ekspert Dahua przedstawi również możliwości protokołu komunikacji SIP oraz sposoby tworzenia systemów do budynków jednorodzinnych, modularnych i wielorodzinnych. Natomiast w trakcie modułu zajęć praktycznych każdy z uczestników będzie mógł spróbować sił w konfiguracji prostego systemu wideodomofonowego. Dodatkowo, na szkoleniu przewidziana jest krótka prezentacja produktowa poświęcona systemom alarmowym Dahua. Szkolenie skierowane jest do wszystkich instalatorów, którzy chcieli by usystematyzować, poszerzyć lub odświeżyć swoją wiedzę o rozwiązaniach wideodomofonowych firmy Dahua.

Udział w szkoleniu jest wolne od opłat i zostanie potwierdzone imiennym certyfikatem. Zachęcamy do rejestracji. Ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

AGENDA SZKOLENIA:

Część wideodomofonowa (warsztaty):

 1. Kilka słów na temat SIP
 2. Produktowa prezentacja systemu jednorodzinnego, modularnego i wielorodzinnego
 3. Przykłady zastosowania w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych
 4. Konfiguracja systemu (system jednorodzinny z dwoma stacjami bramowymi i dwoma monitorami)
 5. Programowanie kart i haseł dostępu
 6. Współpraca z aplikacją mobilną

Część alarmowa (prezentacja produktowa):

 1. Przedstawienie zasad działania systemu bezprzewodowego
 2. Prezentacja dostępnych produktów alarmowych: centrale (huby), czujniki, akcesoria
 3. Aplikacja DMSS i system alarmowy
 4. Integracja z wideodomofonami Dahua
 5. Integracja z NVR-ami Dahua
 6. Dostępność produktów
UWAGA! Każdy z uczestników szkolenia powinien dysponować własnym laptopem (+ ładowarka) z gniazdem LAN i z wgranym aktualnym programem ConfigTool.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie w instalacji i konfiguracji wideodomofonu IP Dahua
Rejestracja od 11 czerwca do 24 czerwca
(Ilość miejsc ograniczona)
Kontakt: szkolenia@napad.pl

Udział w wydarzeniu oznacza akceptację regulaminu szkoleń, w tym wyrażenie zgody na wykorzystywanie wizerunku.
Nieobecność, bez odwołania udziału do 3 dni przed szkoleniem, skutkuje koniecznością zapłaty kosztów organizacji w wysokości 200zł netto. (§ 4 pkt 6 regulaminu szkoleń)

Data publikacji: 2024-06-25 09:30:00
Lokalizacja: Boleń ul Graniczna 4, 32-086 Węgrzce
GPS: 50.138405, 19.968809
Zapisz się do newslettera
Nie rozsyłamy spamu!
Tylko interesujące nowości i promocje
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail o nowościach, promocjach i innych usługach oferowanych przez Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń z siedzibą w Krakowie ul Mogilska 104. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail lub w Panelu Klienta. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.