Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Brak w magazynie , sprawdź podobne produkty z kategorii Moduły sfp

Komplet modułów światłowodowych SFP-155M-20KM

Kod produktu: 9293
Dokumenty do pobrania
Instrukcje 33.5 KB
Pobierz wszystkie
Komplet modułów światłowodowych SFP-155M-20KM
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Komplet modułów światłowodowych SFP-155M-20KM
Specyfikacja techniczna


SFP-155M-20KM-TX/TR
Główne:
Zastosowanie

Przesył sygnału przez światłowód 
(wielomodowy / jednomodowy)

Typ modułu SFP
Rodzaj złączy 1x LC
Typ światłowodu Simplex
Zasięg

Jednomodowo: do 20km

Wielomodowo: do 300m

Prędkość transmisji do 155Mb/s
Długość fali

Nadajnika: 1310/1550nm

Odbiornika: 1550/1310nm

Moc nadawania -15 ~ -3dBm
Czułość odbiornika -34dBm
Zabezpieczenia ESD
Technologia Hot-Pluggable TAK
Pozostałe:
Materiał stal nierdzewna
Zasilanie 3.15~3.45V DC
Pobór mocy 1W
Temperatura pracy 0°C ~ 70°C
Temperatura przechowywania -40°C ~ 70°C
Wilgotność 0 ~ 95%
Waga  17g 
Wymiary 13.7x6.25x55.4mm
Gwarancja 36 miesięcy
Wymiary


SFP-155M-20KM - Komplet modułów SFP 155Mbps.

  • 195,57 zł
  • 159,00 zł
     netto
Powiadom o dostępności
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym

Zestaw modułów WDM SFP 20KM SP 155Mbps LC

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złączy: 1x LC
  • typ światłowodu: simplex
  • odległość transmisji:
    • jednomodowo: do 20km
    • wielomodowo: do 300m
  • prędkość transmisji: do 155Mbps
  • kompatybilny ze specyfikacją SFF-8472
  • długość fali:
    • nadajnika: 1310/1550nm
    • odbiornika: 1550/1310nm
  • zabezpieczenia: ESD
  • niski poziom wydzielania ciepła
  • Hot-Pluggable
  • zasilanie:  DC 3.15~3.45V
  • wymiary nadajnika/odbiornika: 13.7×6.25×55.4mm
  • gwarancja: 36 miesięcy

Zestaw modułów światłowodowych SFP-155M-20KM-TX / SFP-155M-20KM-TR to praktyczny komplet urządzeń optycznych zaprojektowanych do realizowania niezawodnej transmisji światłowodowej 155 Mbps w instalacjach sieciowych i sieciach telekomunikacyjnych. Para modułów wyposażona jest w wysokiej klasy układ nadawczo/odbiorczy, wykorzystujący technologię zwielokrotnienia falowego (WDM), który dzięki separacji kanałów transmisji i odbioru pozwala na dwukierunkowe przesyłanie danych na odległość 20 km w przypadku światłowodu jednomodowego lub odległość 300 m dla kabla z włóknami wielomodowymi (transmisja typu "simplex", złącze LC). Zestaw współpracuje z większością dostępnych na rynku urządzeń wyposażonych w porty SFP i wspierających standard 100Base-FX. Dzięki kompaktowym rozmiarom moduły marki IPOX mogą być stosowane w urządzeniach sieciowych o dużej gęstości występowania portów.

Specyfikacja techniczna:

SFP-155M-20KM-TX/TR
Główne:
Zastosowanie

Przesył sygnału przez światłowód 
(wielomodowy / jednomodowy)

Typ modułu SFP
Rodzaj złączy 1x LC
Typ światłowodu Simplex
Zasięg

Jednomodowo: do 20km

Wielomodowo: do 300m

Prędkość transmisji do 155Mb/s
Długość fali

Nadajnika: 1310/1550nm

Odbiornika: 1550/1310nm

Moc nadawania -15 ~ -3dBm
Czułość odbiornika -34dBm
Zabezpieczenia ESD
Technologia Hot-Pluggable TAK
Pozostałe:
Materiał stal nierdzewna
Zasilanie 3.15~3.45V DC
Pobór mocy 1W
Temperatura pracy 0°C ~ 70°C
Temperatura przechowywania -40°C ~ 70°C
Wilgotność 0 ~ 95%
Waga  17g 
Wymiary 13.7x6.25x55.4mm
Gwarancja 36 miesięcy
Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję