Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Moduł światłowodowy SF-MM85055D-GP

Kod produktu: 6019
Dokumenty do pobrania
Karty katalogowe 260.2 KB
Pobierz wszystkie
Moduł światłowodowy SF-MM85055D-GP
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Moduł światłowodowy SF-MM85055D-GP
Wymiary


SF-SM31020D-GP - Wymiary modułu SFP GBC Photonics.

  • 121,77 zł
  • 99,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym

Moduł wielomodowy SFP SX 850nm LC DDM MMF 550m (Cisco & Others) 

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złączy: 2x LC
  • typ światłowodu: duplex
  • odległość transmisji: do 550m
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps
  • długość fali: 850nm
  • Hot-Pluggable
  • cyfrowa diagnostyka (Digital Diagnostic Monitoring - DDM)
  • kompatybilny ze specyfikacją SFP MSA
  • zasilanie: DC 3.15~3.45V
  • temperatura pracy: 0 ~ +70ºC
  • wymiary: 13.9×10.32×57.4mm
  • gwarancja: 24 miesiące

SF-MM85055D-GP to optyczny moduł SFP MM (Multi-Mode 850nm), który doskonale nadaje się do wykorzystania w instalacjach sieciowych i sieciach telekomunikacyjnych. Prezentowane urządzenie współpracuje ze światłowodami lub patchcordami wielomodowymi (transmisja typu "duplex", złącza LC) przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gb/s na odległości 550m dla 50/125µm MMF lub 300m dla 62.5/125µm MMF. Moduł bezproblemowo współpracuje z urządzeniami sieciowymi marki CISCO oraz z innymi wiodącymi producentami sprzętu sieciowego/telekomunikacyjnego.

Digital Diagnostic Monitoring - DDM

Moduł światłowodowy SF MM85055D GP wyposażony został w układ diagnostyki cyfrowej DDM (Digital Diagnostics Monitoring), który pozwala na na monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu, takich jak: napięcie zasilania, temperatura, czy moc sygnału. Dzięki zebranym informacjom użytkownik w łatwy sposób może wykryć lub przewidzieć i zapobiec potencjalnym awariom w sieci.

Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję