Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Moduł światłowodowy FM-SFP-20KM-DP

Kod produktu: 9257
Dokumenty do pobrania
Instrukcje 6.1 MB
Certyfikaty 68.5 KB
Karty katalogowe 2.5 MB
Pobierz wszystkie
Moduł światłowodowy FM-SFP-20KM-DP
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Moduł światłowodowy FM-SFP-20KM-DP
Specyfikacja techniczna


FM-SFP-20KM-DP
Główne:
Zastosowanie

Przesył sygnału przez światłowód 
(wielomodowy / jednomodowy)

Typ modułu SFP
Rodzaj złączy 2xLC
Typ światłowodu Duplex
Zasięg

Jednomodowo: do 20km

Wielomodowo: do 300m

Prędkość transmisji do 1.25Gb/s
Długość fali 1310nm
Czułość <-24dBm
Zabezpieczenia ESD
Technologia Hot-Pluggable TAK
Pozostałe:
Materiał Stal nierdzewna
Zasilanie 3.15~3.45V DC
Pobór mocy 1W
Temperatura pracy 0°C ~ 70°C
Temperatura przechowywania -40°C ~ 70°C
Wilgotność 0 ~ 95%
Waga  17g 
Wymiary 13.7x6.25x55.4mm
Gwarancja 36 miesięcy
Wymiary


FM-SFP-20KM-DP - Wymiary modułu SFP.

  • 121,77 zł
  • 99,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym

Moduł FM SFP 20KM DP 1.25Gbps LC

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złączy: 2x LC
  • typ światłowodu: duplex
  • odległość transmisji:
    • jednomodowo: do 20km
    • wielomodowo: do 300m
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
  • długość fali: 1310nm
  • zabezpieczenia: ESD
  • niski poziom wydzielania ciepła
  • Hot-Pluggable
  • kompatybilny ze specyfikacją SFF-8472
  • zasilanie:  DC 3.15~3.45V
  • wymiary: 13.7×6.25×55.4mm
  • gwarancja: 36 miesięcy

Moduł światłowodowy FM-SFP-20KM-DP to niezawodne rozwiązanie, zaprojektowane z myślą realizacji wysoko wydajnych połączeń Gigabit przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej.  Moduł sygnowany logiem IPOX stanowi element serii zaawansowanych produktów, pozwalających na przetwarzanie sygnału elektrycznego na sygnał światłowodowy i odwrotnie. Umożliwia na współprace z jednym lub dwoma włóknami światłowodu zakończonymi złączami typy LC, doskonale sprawdzając się przy transmisji danych na odległość 20 km w przypadku światłowodu jednomodowego, zaś wielomodowego na 300 m. Dodatkową zaletą modułu FMSFP20KM-DP jest odporność na wszelkie zakłócenia elektromagnetyczne oraz warunki klimatyczne. 

Logo marki IPOX.

Rys.1 Logo marki IPOX.

Technologia Hot-Pluggable...

Hot-Pluggable to technologia, umożliwiający instalowanie modułów w urządzeniach sieciowych, bez potrzeby odłączania zasilania.

Przykładowe zastosowanie modułów SFP.

Rys.2 Przykładowe zastosowanie modułów.

Specyfikacja techniczna:

FM-SFP-20KM-DP
Główne:
Zastosowanie

Przesył sygnału przez światłowód 
(wielomodowy / jednomodowy)

Typ modułu SFP
Rodzaj złączy 2xLC
Typ światłowodu Duplex
Zasięg

Jednomodowo: do 20km

Wielomodowo: do 300m

Prędkość transmisji do 1.25Gb/s
Długość fali 1310nm
Czułość <-24dBm
Zabezpieczenia ESD
Technologia Hot-Pluggable TAK
Pozostałe:
Materiał Stal nierdzewna
Zasilanie 3.15~3.45V DC
Pobór mocy 1W
Temperatura pracy 0°C ~ 70°C
Temperatura przechowywania -40°C ~ 70°C
Wilgotność 0 ~ 95%
Waga  17g 
Wymiary 13.7x6.25x55.4mm
Gwarancja 36 miesięcy
Poprzednie Następne Zapisz


0

0
Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję