Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

10-gigabitowy switch, 12-portowy T1700X-16TS

Kod produktu: 0628
Dokumenty do pobrania
Instrukcje 28.4 MB
Certyfikaty 450.9 KB
Karty katalogowe 428.7 KB
Pobierz wszystkie
10-gigabitowy switch, 12-portowy T1700X-16TS
Prześlij pytanie dotyczące produktu
10-gigabitowy switch, 12-portowy T1700X-16TS
Specyfikacja techniczna


TP-LINK T1700X-16TS
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3 an, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Porty

12 portów RJ45 100/1000/10GBase-T (autonegocjacja/auto MDI/MDIX)

4 sloty SFP+ 10G*

*1G w trybie SFP

Okablowanie sieciowe

100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)

10GBase-T: Kabel UTP kat 5e, 6 (do 55m) lub wyższej (do 100m)

1000BASE-X: MMF, SMF

10GBASE-LR

10GBASE-SR

Wentylatory

Tak, 2x

Ilość generowanego ciepła

261.29 BTU/h

Zasilanie

AC 100~240V, 50/60Hz

Maks. zużycie energii

76,58W (220V/50Hz)

Typ obudowy

RACK 1U (uchwyty w komplecie) / Desktop

Wymiary (S x G x W)

440x220x44mm (17.3x8.7x1.73 cala)

Wydajność

Przepustowość

320Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów

Do 238,1Mp/s dla pojedynczego przełącznika

Ramki jumbo

9KB

Bufor pakietów

2MB

Tablica adresów MAC

16K

Ilość tras statycznych

32 IPv4

Ilość interfejsów z adresami IP

16

Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service

Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP

Obsługa 8 kolejek priorytetowania

Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR

Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych

IPv6 QoS

Voice VLAN

Funkcje L2 i L2+

Routing statyczny

DHCP Relay

DHCP Server

IGMP Snooping V1/V2/V3

Agregacja portów - LACP (Do 14 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda)

STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

Ochrona TC/Root

Wykrywanie połączeń loopback

Kontrola przepływu 802.3x

LLDP, LLDP-MEDw

Sieci VLAN

Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)

MAC VLAN/Protocol VLAN

Private VLAN

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2~L4

Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP

IPv6 ACL

Bezpieczeństwo transmisji

AAA

Port Security

DHCP Snooping

Wiązanie IP-MAC-Port

ARP Inspection

Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius

SSH v1/v2

SSL v3/TLSv1

Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Ochrona przed atakami DoS

IPv6

Podwójny stos IPv4/IPv6

Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping

IPv6 neighbor discovery (ND)

Path maximum transmission unit (MTU) discovery

Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6

TCPv6/UDPv6

Zastosowania IPv6

Klient DHCPv6 

Ping6

Tracert6

Telnet(v6)

IPv6 SNMP

IPv6 SSH

IPv6 SSL

Http/Https

IPv6 TFTP

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI

SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi 

Bibliotekami MIB TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Monitorowanie CPU

Port Mirroring

Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP

Diagnostyka: test VCT

Logi systemu, publiczne biblioteki MIB

Dual Image

Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

T1700X-16TS

Kabel zasilający

Instrukcja instalacji

Płyta CD

Zestaw elementów montażowych

Gumowe nóżki 

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® XP, Vista™ lub Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

  • 5 619,87 zł
  • 4 569,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Produkty uzupełniające:

Switch TP-Link T1700X 16TS JetStream

  • interfejs:
    • 12x porty RJ45 (100/1000/10GBase-T, Auto MDI/MDX)
    • 4x slot SFP+ (10Gbps)
  • przepustowość: 320Gbps
  • zasięg:
    • Ethernet: 100m
    • optyczny: zależny od modułu SFP
  • wielkość tablicy MAC: 16K
  • typ obudowy: desktop / RACK (uchwyty w zestawie)
  • funkcje przełącznika warstwy 2 (L2, L2+)
  • zarządzanie przez www oraz wiersz poleceń
  • sygnalizacja optyczna LED pracy
  • obsługa: QoS L2/L3/L4, IGMP, standardów SNMP, RMON
  • rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch w sieci
  • zasilanie: AC 100~240V
  • wymiary: 440x220x44mm
  • gwarancja: 24 miesiące

Urządzenie TP-LINK JetStream T1700X-16TS zapewnia wysoką jakość pracy, zaawansowaną obsługę funkcji QoS, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz funkcje zarządzania siecią w warstwie 2 i 2+. Ponadto, przełącznik wyposażony jest w 12 10-gigabitowych portów RJ45 i 4 sloty 10G SFP+, co umożliwia utworzenie stabilnego środowiska sieciowego i korzystanie z szybkich połączeń. Wiązanie IP-MAC-Port oraz listy kontroli dostępu (ACL) chronią sieć przed takimi zagrożeniami jak broadcast storm, ataki ARP oraz DoS (Denial-of-Service). Quality of Service (QoS, od L2 do L4) umożliwia kierowanie ruchem sieciowym, zapewniając płynną i szybszą transmisję danych. Zarządzanie przełącznikiem w znacznym stopniu usprawniają funkcje OAM i DDM. Co więcej, intuicyjny interfejs, konsola CLI, wykorzystanie protokołu SNMP i funkcja Dual Image sprawiają, że instalacja i konfiguracja ustawień przełącznika to czynności łatwe i szybkie. Zarządzalny przełącznik L2 JetStream TP-Link T1700X-16TS to niezawodne i bezpieczne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, kampusów oraz dostawców usług internetowych.

10-Gigabitowy przełącznik dla rosnących sieci SMB

W świecie wirtualizacji, usług  aplikacji w chmurze takich jak VoIP lub streamowanie wideo w rozdzielczości HD, sama stabilność nie wystarczy, sieci SMB muszą ewoluować by zapewnić większą przepustowość i skalowalność. Nowa seria T1700 przełączników Smart 10G TP-Link to rozwiązanie, które sprosta takim wyzwaniom.

 

Przełącznik Smart T1700X-16TS.


Przyszłościowa technologia 10G.

 

Przyszłościowa technologia 10G

Do niedawana, technologia 10GBase-T była dostępna tylko dla drogich połączeń światłowodowych wykorzystywanych w centrach danych lub przez operatorów internetowych. Dzisiaj, technologia 10GBase-T jest wykorzystywana coraz szerzej. Stosowane są miedziane połączenia 10G o niskich opóźnieniach, wstecznie kompatybilne ze standardami Fast Ethernet i Gigabit Ethernet, z automatyczna negocjacją prędkości połączenia. Co najważniejsze, technologia 10GBase-T pozwala na migrację do szybszej sieci 10G z wykorzystaniem istniejących połączeń RJ45 CAT5e/CAT6 (do 55m) oraz CAT6A/CAT7 (do 100m). Pozwala to na wygodny sposób na przyspieszenie sieci i minimalizację kosztów migracji.


16 portów 10G, 320Gb/s przepustowości przełączania 

T1700X-16TS posiada 12 portów RJ45 10GBase-T oraz cztery światłowodowe sloty SFP+, oferując łącznie 320Gb/s przepustowości przełączania. Pozwala to na dużą odporność na zatory w sieci spowodowane dużym wykorzystywaniem pasma. 

 

Porty przełącznika.

Cechy sprzętowe

 

Statyczny routing L2+

Segmentacja sieci z wykorzystaniem przełącznika pozwala na komunikację urządzeń w różnych sieciach VLAN/podsieciach między sobą.

 

 

 

 

Funkcje przełącznika L2

Seria urządzeń T1700 posiada pełny wachlarz funkcji L2.

  • 802.1Q/MAC/Protocol/Private VLAN
  • Link Aggregation Group (LAG)
  • IGMP & MLD Snooping
  • Multicast VLAN

 

 

Rozbudowane strategie bezpieczeństwa

Obsługa wielu rodzajów zabezpieczeń pozwala na stworzenie bezpiecznej sieci, chronionej przez niepowołanym dostępem i atakami.

  • Access Control List (ACL)
  • DHCP Snooping
  • Uwierzytelnianie 802.1x
  • Wiązanie IP-MAC-Port

Zaawansowane funkcje QoS

Zaawansowana kontrola przepływu danych w sieci.

  • Priorytety bazujące na portach lub 802.1
  • Priorytety DSCP
  • Ograniczenie prędkości
  • Voice VLAN

 

 

 

Obsługa IPv6

Seria T1700 oferuje zaawansowaną obsługę IPv6, z funkcjami takimi jak: zarządzanie IPv6, routing statyczny, ACL oraz QoS, co pozwala na łatwiejszą migrację sieci do IPv6. 

 

 

 

 

Dual Image

Funkcja Dual Image pozwala na minimalizację przerw w działaniu przełącznika podczas aktualizacji oprogramowania. Zapasowy obraz będzie również używany w razie problemów z aktualnie używanym obrazem. 

 

 

 

Specyfikacja techniczna:

TP-LINK T1700X-16TS
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3 an, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Porty

12 portów RJ45 100/1000/10GBase-T (autonegocjacja/auto MDI/MDIX)

4 sloty SFP+ 10G*

*1G w trybie SFP

Okablowanie sieciowe

100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)

10GBase-T: Kabel UTP kat 5e, 6 (do 55m) lub wyższej (do 100m)

1000BASE-X: MMF, SMF

10GBASE-LR

10GBASE-SR

Wentylatory

Tak, 2x

Ilość generowanego ciepła

261.29 BTU/h

Zasilanie

AC 100~240V, 50/60Hz

Maks. zużycie energii

76,58W (220V/50Hz)

Typ obudowy

RACK 1U (uchwyty w komplecie) / Desktop

Wymiary (S x G x W)

440x220x44mm (17.3x8.7x1.73 cala)

Wydajność

Przepustowość

320Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów

Do 238,1Mp/s dla pojedynczego przełącznika

Ramki jumbo

9KB

Bufor pakietów

2MB

Tablica adresów MAC

16K

Ilość tras statycznych

32 IPv4

Ilość interfejsów z adresami IP

16

Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service

Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP

Obsługa 8 kolejek priorytetowania

Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR

Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych

IPv6 QoS

Voice VLAN

Funkcje L2 i L2+

Routing statyczny

DHCP Relay

DHCP Server

IGMP Snooping V1/V2/V3

Agregacja portów - LACP (Do 14 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda)

STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

Ochrona TC/Root

Wykrywanie połączeń loopback

Kontrola przepływu 802.3x

LLDP, LLDP-MEDw

Sieci VLAN

Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)

MAC VLAN/Protocol VLAN

Private VLAN

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2~L4

Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP

IPv6 ACL

Bezpieczeństwo transmisji

AAA

Port Security

DHCP Snooping

Wiązanie IP-MAC-Port

ARP Inspection

Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius

SSH v1/v2

SSL v3/TLSv1

Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Ochrona przed atakami DoS

IPv6

Podwójny stos IPv4/IPv6

Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping

IPv6 neighbor discovery (ND)

Path maximum transmission unit (MTU) discovery

Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6

TCPv6/UDPv6

Zastosowania IPv6

Klient DHCPv6 

Ping6

Tracert6

Telnet(v6)

IPv6 SNMP

IPv6 SSH

IPv6 SSL

Http/Https

IPv6 TFTP

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI

SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi 

Bibliotekami MIB TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Monitorowanie CPU

Port Mirroring

Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP

Diagnostyka: test VCT

Logi systemu, publiczne biblioteki MIB

Dual Image

Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

T1700X-16TS

Kabel zasilający

Instrukcja instalacji

Płyta CD

Zestaw elementów montażowych

Gumowe nóżki 

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® XP, Vista™ lub Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję